Ustaw jako startową
28 marca 2017
Polski Związek Hodowców Gołębi Pocztowych

» Aktualności
» Forum

» Historia
» Statut
» Zarząd
» Sędziowie
» Adresy oddziałów
» HGP

» Regulaminy
» Wsp. geograficzne
» Druki PZHGP
» Komunikaty
» Wyniki

» Galeria
» Linki
» TopLista
» Kontakt

System Zgłaszania Gołębi Przybłąkanych

OSTATNIO ZGŁOSZONE:

PL-0114-05-8905
PL-0109-10-1324
PL-0309-16-5823
PL-0263-16-2186
PL-0181-16-3071
PL-47-98-14101
PL-0455-16-5194
PL-0440-13-4587
PL-0451-16-3489
PL-0319-10-1094


ZOBACZ WIĘCEJ NA www.pzhgp.pl/szgp

FCI
KHGD 2002 - Strefa III - KLASYFIKACJE

GENERALNA PUNKTACJA HODOWCÓW - STREFA - 3

Kol.Nazwisko i Imię HodowcyOddziałKonkursyPunkty
S12stałeza konk.Razem
MISTRZOWIE
IPAPIERZ BOGUSLAWJANÓW1055650.00-8.76641.24
IIBARTOSZCZE KRZYSZTOFLUBLIN1055650.00-17.70632.30
IIIGORSKI STANISLAWOPOLE LUB.1055650.00-22.79627.21
PRZOWOWNICY
1.MIKOS BRACIAPUŁAWY1055650.00-30.56619.44
2.SOCHA WIESŁAWJANÓW1055650.00-34.34615.66
3.BATORSKI ZBIGNIEWJANÓW1055650.00-34.49615.51
4.MAZUREK STANISLAWJANÓW1055650.00-37.53612.47
5.PIEŃKOSZ-NOWICKIRYKI1055650.00-38.89611.11
6.OSTRACH ZBIGNIEWOPOLE LUB.1055650.00-39.16610.84
7.ŚMICH-WOLSKIPUŁAWY1055650.00-48.42601.58
POZOSTALI
1.MISIARZ JERZYLUBLIN1055650.00-50.06599.94
2.RUTKOWSKI-PISKORSKIPUŁAWY1055650.00-51.86598.14
3.KORSZLA ZBIGNIEWLUBLIN1055650.00-53.24596.76
4.HAŁAJKO HENRYKJANÓW1055650.00-59.30590.70
5.TUZIEMSKI T.KOSIDŁO H.LUBLIN1055650.00-65.67584.33
6.ARAŹNY ZYGMUNTPUŁAWY954585.00-33.67551.33
7.GUŁOWSKI STANISŁAWLUBLIN954585.00-35.42549.58
8.CISEK-WALASEKDĘBLIN954585.00-35.92549.08
9.POWĘSKA MARIANJANÓW954585.00-40.34544.66
10.MARCHEWKA EDWARDJANÓW954585.00-41.63543.37

GENERALNA PUNKTACJA GOŁĘBI - STREFA - 3

Kol."Nazwisko i Imię Hodowcy"Oddział"Obrączka Rodowa"PłećKonk.Punkty
1.PADULA-KOMSTAPUŁAWYPL-0213-00-144812129.91
2.PAPIERZ BOGUSLAWJANÓWPL-0311-99-383002129.10
3.STASIECZEK ZBIGNIEWKRASNYSTAWPL-22-96- 381812129.04
4.PAPIERZ BOGUSLAWJANÓWPL-0311-98-940812129.02
5.GUŁOWSKI STANISŁAWLUBLINPL-0211-98-801612128.48
6.STOLARSKI MARIANLUBLINPLDER-00-12994712128.02
7.MAZUREK STANISLAWJANÓWPL-0311-99-445402128.01
8.BARTOSZCZE KRZYSZTOFLUBLINPL-0211-99-430712127.84
9.GUŁOWSKI STANISŁAWLUBLINPL-0211-97-74712127.40
10.JESIONEK CZESŁAWŚWIDNIKPL-0211-99-656802127.19
11.PAPIERZ BOGUSLAWJANÓWPL-DE-00-20087402127.13
12.TUZIEMSKI T.KOSIDŁO H.LUBLINPL-0211-99-346112126.90
13.ŚMICH-WOLSKIPUŁAWYPL-0213-97-267602126.88
14.ARAŹNY ZYGMUNTPUŁAWYPL-0213-98-565402126.53
15.BARTOSZCZE KRZYSZTOFLUBLINPL-0211-00-978412126.46
16.MIKOS BRACIAPUŁAWYPL-0213-97-020502126.26
17.GORSKI STANISLAWOPOLE LUB.PL 0212 98-34012125.89
18.SKUBIK TADEUSZJANÓWPL-311-99-1001212125.80
19.BARTOSZCZE KRZYSZTOFLUBLINPL0211-99-1982402125.79
20.GORSKI STANISLAWOPOLE LUB.PL 0212 98-30412125.77
21.WIEJAK SŁAWOMIRPUŁAWYPL-0213-99-208302125.67
22.MAŁEK MIROSLAWJANÓWPL-0311-99-156602125.54
23.MAZUREK KRZYSZTOFLUBLINRP-22-95-1807712125.51
24.FLIS ZDZISLAWJANÓWPL-0140-99-6102125.49
25.MIKOS BRACIAPUŁAWYPL-0213-99-553612125.16
26.PAPIERZ BOGUSLAWJANÓWPL-DE-00-20089302124.92
27.KORSZLA ZBIGNIEWLUBLINPL-0210-00-174802124.91
28.ARAŹNY ZYGMUNTPUŁAWYPL-0213-99-522202124.86
29.KWIATKOWSKI BOGDANRYKIPL-0214-99-023602124.71
30.PAPIERZ BOGUSLAWJANÓWPL-DE-00-20089202124.71
31.MISIARZ JERZYLUBLINPLDER-00-25989012124.52
32.MARCHEWKA EDWARDJANÓWPL-311-00-1059512124.34
33.GORSKI STANISLAWOPOLE LUB.PL 0212 00-4602124.33
34.GŁOWSKI HENRYKRYKIPL-0214-99-231012124.22
35.ROSTEK JANKRAŚNIKPL-0374-99-41502124.22
36.PAPIERZ BOGUSLAWJANÓWPL-0311-99-383302124.20
37.RUTKOWSKI-PISKORSKIPUŁAWYPL-0213-99-181712124.06
38.MAŁEK MIROSLAWJANÓWPL-0311-98-426812124.00
39.MIKOS BRACIAPUŁAWYPL-0213-99-553512123.71
40.BIAŁACH Z&MRYKIPL-0214-01-306302123.66
41.SOCHA WIESŁAWJANÓWPL-0311-98-481912123.55
42.BARTOSZCZE KRZYSZTOFLUBLINPL-0211-98-69112123.50
43.BATORSKI ZBIGNIEWJANÓWPL-311-00-1164802123.49
44.PADULA-KOMSTAPUŁAWYPL-22-96-01743312123.40
45.BATORSKI ZBIGNIEWJANÓWPL-0311-97-983112123.24
46.MAZUREK KRZYSZTOFLUBLINPLDER-00-12827612123.21
47.MIKOS BRACIAPUŁAWYPL-0213-00-631612123.13
48.HAŁAJKO HENRYKJANÓWPL-0311-97-188812122.96
49.GAJUR STANISŁAWLUBLINPL-0211-99-103512122.84
50.ZYŚKO STANISŁAWKRAŚNIKPL-0374-00-193612122.42
51.ZIĘTEK LUCJANLUBLINPL-0311-99-131302122.24
52.BATORSKI ZBIGNIEWJANÓWPL-0311-98-568402122.23
53.WÓJTOWICZ TADEUSZRYKIPL-09-00-00712012122.20
54.KRUPA JAROSŁAWKRAŚNIKPL-0374-99-606712122.14
55.PIEŃKOSZ-NOWICKIRYKIPL-0214-99-081412122.08
56.BIAŁACH Z&MRYKIPL-0214-00-193912122.05
57.MAZUREK KRZYSZTOFLUBLINPL-0211-97-465602121.89
58.KRZYKAŁA WALDEMARLUBLINPL-0211-99-922812121.86
59.POWĘSKA MARIANJANÓWPL-0311-99-388912121.67
60.TUZIEMSKI T.KOSIDŁO H.LUBLINPL-0211-97-660202121.49
61.PSZCZOŁA JANUSZLUBLINPL0211-99-1113712121.34
62.GORSKI STANISLAWOPOLE LUB.PL 0212 97-56402121.26
63.OSTRACH ZBIGNIEWOPOLE LUB.PL 0212 00-21302121.20
64.PIEŃKOSZ-NOWICKIRYKIPL-0214-99-080902121.14
65.OSTRACH ZBIGNIEWOPOLE LUB.PL 0212 00-26302121.11
66.KOZAK JERZYPUŁAWYPL-0213-97-011912121.09
67.SOCHA WIESŁAWJANÓWPL-042-96-1806702120.97
68.MAZUREK STANISLAWJANÓWPL-0164-97-010212120.82
69.KOSTRZEWSKI JÓZEFLUBLINPL-0211-99-119902120.78
70.POWĘSKA MARIANJANÓWPL-0311-98-948102120.77
71.SIERPINSKI PIOTROPOLE LUB.PL 0212 99-299712120.72
72.PATAJ ZENON I ROBERTDĘBLINPL-22-96-01324312120.71
73.PIEŃKOSZ-NOWICKIRYKIPL-0214-00-121702120.55
74.MAZUREK STANISLAWJANÓWPL-311-97-1130802120.51
75.BATORSKI ZBIGNIEWJANÓWPL-0311-99-081612120.51
76.SOCHA WIESŁAWJANÓWPL-311-00-1009702120.42
77.OSTRACH ZBIGNIEWOPOLE LUB.PL 0212 00-29012120.33
78.SIERPINSKI PIOTROPOLE LUB.PL 0212 99-297702120.12
79.POWĘSKA MARIANJANÓWPL-0311-98-947812119.92
80.ŚMICH-WOLSKIPUŁAWYPL-0213-97-268512119.84
81.LABUDZINSKI JANUSZOPOLE LUB.PL 0212 99-265612119.81
82.HAŁAJKO HENRYKJANÓWPL-0311-97-190012119.70
83.ŁUKASIK JANJANÓWPL-042-96-2630512119.69
84.DUDKIEWICZ STANISŁAWLUBLINPL-0295-00-617912119.68
85.PIEŃKOSZ-NOWICKIRYKIPL-0214-97-271812119.66
86.BIAŁACH Z&MRYKIPL-0214-00-190202119.63
87.SOCHA WIESŁAWJANÓWPL-042-96-1806502119.54
88.SANECKI ZENONOPOLE LUB.PL 0212 98-94712119.52
89.PAPIERZ BOGUSLAWJANÓWPL-0311-00-240612119.51
90.WŁOSEK JANUSZLUBLINPL-0211-98-776212119.50
91.SKUBIK TADEUSZJANÓWPL-0311-00-200712119.48
92.KWIATKOWSKI BOGDANRYKIRP-22-96-03975602119.29
93.SOCHA WIESŁAWJANÓWPL-0311-98-401812119.18
94.RUTKOWSKI-PISKORSKIPUŁAWYPL-22-96-01285912119.15
95.ŚMICH-WOLSKIPUŁAWYRP-22-94-01527912119.03
96.SIERPINSKI PIOTROPOLE LUB.PL 0212 00-203712118.76
97.KOŁODZIEJCZYK JANLUBLINPL0211-00-1087112118.67
98.PIEŃKOSZ-NOWICKIRYKIPL-0213-00-015112118.66
99.MISIARZ JERZYLUBLINPL0211-99-2090912118.52
100.BARTOSZCZE KRZYSZTOFLUBLINPL-0211-99-430602118.50

ZESTAWIENIE ODDZIAŁÓW - STREFA - 3

"Nr Oddz."Oddział"Ilość Hodow.""Włoż. Gołębi""Ilość Konk.""% Nagród"Miejsce
0212OPOLE LUB.343869725.131.
0214RYKI172476225.102.
0311JANÓW5884621225.063.
0211LUBLIN8181719924.364.
0213PUŁAWY2846111224.305.
0209DĘBLIN121453423.456.
0374KRAŚNIK3857812521.637.
0210KRASNYSTAW253677119.358.
0215TUROBIN201181512.719.
0411ŚWIDNIK546747210.6810.
0208CHEŁM51564427.4511.



Dokumenty udostępniane na stornach pzhgp.pl w postaci plików PDF należy otwierać za pomocą programu ADOBE READER.

Program Adobe Reader w wersji dla Windows 2000/XP/2003/Vista można pobrać ze strony Instalki.pl . Wersje dla innych systemów operacyjnych są dostępne pod adresem Adobe.com oraz na większości płyt dołączanych do czasopism o tematyce komputerowej (np. Chip, Enter).
Using advanced equipment maintenance management
    quangongzi / 0 odp.

hall of province
    xiao1236 / 0 odp.

lotowanie w dwóch oddziałach
    jankes2 / 0 odp.

Selekcja Gołębi - Jos Evers - Artur Pawelec 27.03.2017 r.
    artp-wg / 1 odp.

fjgtfhfgh
    junchalvq / 0 odp.

Pytanie do ZG
    szpak123 / 2 odp.

Pytanie do ZG
    zlo.1981 / 1 odp.

Samochód MAN
    graba123 / 0 odp.

Zapraszam na FB
    pavlo0354 / 0 odp.

oddzial 0171
    piler. / 2 odp.

50 obrączek
    piomarnatura_pl / 0 odp.

jak z tym peugotem
    ciekawy / 7 odp.

SAMICZKA SZUKA WŁAŚCICIELA
    tobizter1 / 1 odp.


Polski Związek Hodowców Gołębi Pocztowych Zarząd Główny      ul. Dworcowa 5    43-180 Orzesze

tel.: 32/723-12-90   E-mail: zg@pzhgp.pl     Konto: PKO BP O/Chorzów 51 1020 2368 0000 2202 0022 8270

Kopiowanie i wykorzystywanie materiałów z niniejszej strony bez zgody redakcji serwisu zabronione !!!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.