Ustaw jako startową
29 maja 2017
Polski Związek Hodowców Gołębi Pocztowych

» Aktualności
» Forum

» Historia
» Statut
» Zarząd
» Sędziowie
» Adresy oddziałów
» HGP

» Regulaminy
» Wsp. geograficzne
» Druki PZHGP
» Komunikaty
» Wyniki

» Galeria
» Linki
» Kontakt

System Zgłaszania Gołębi Przybłąkanych

OSTATNIO ZGŁOSZONE:

PL-0145-12-10368
POL-1204-16-369
PL-778-16-288
PL-0264-16-5217
PL-0145-16-6280
PL-084-13-13364
PL-07-15-3230
PL-0487-17-9387
PL-10-583
PL-0270-15-2060


ZOBACZ WIĘCEJ NA www.pzhgp.pl/szgp

FCI
KHGD 2002 - Strefa II - OSNABRUCK
LISTA KONKURSOWA - 1 / 2002
KHGD - STREFA - 2
z lotu gołębi starych odbytego z miejscowości:
OSNABRUCK (D)

Data odbytego lotu-14.07.2002 rok
Odległość do punktu średniego wszystkich oddziałów-785330 [m]
Godzina wypuszczenia gołębi do lotu-05:45:00
Ilość oddziałów biorących udział w locie-89
Ilość hodowców biorących udział w locie-5843
Ilość gołębi wypuszczonych do lotu-38374
Ilość konkursów (baza 1:5)-7675
Średnia prędkość pierwszego gołębia w konkursie-998.440 [m/min.]
LIMIT PRĘDKOŚCI-625.530 [m/min.]
Czas trwania konkursu-14h. 18m. 48s.

UWAGA:

Ze względu na zbyt duże różnice w odległościach pomiędzy gołębnikami korekcja czasu przy spadku prędkości poniżej 750 m/min. następowała jedynie w obrębie jednego oddziału.

NAJLEPSZE SERIE Z LOTU

Kol.Nazwisko i Imię HodowcyOddziałOdległość"Nr Konk."Obrączka Rodowa"Czas Przylotu"Prędkość
1.STOLL GOTHARDGLIWICE-2765 9901PL-14 96-30587718:32:11998.44
227RP-14 95-30923319:30:47927.59
281PL-14 96-30530219:34:27923.49
575PL-0118 98-805119:53:24902.86
1 522PL-0118 98-720220:35:07860.55
RAZEM PUNKTÓW :320.59
2.KIREŃCZUK JANSYC.-OSTRZESZ.686 140106PL_13 .96.4401817:53:36941.72
235PL_098.98.106718:04:57927.28
318PL_098.99.2513818:10:25920.48
2 258PL_098.98.106620:19:57784.20
2 365PL_098.97.1601520:31:21774.12
RAZEM PUNKTÓW :316.06
3.WOLNIK GERARDNĘDZA756 7001 372RP-14 94- 7647220:17:53866.90
1 394PL-0138 97- 63020:18:48865.99
1 416PL-0138 98-318520:19:39865.15
1 828RP-14 95-37998520:44:11841.54
1 863PL-14 96- 9077220:46:58838.94
RAZEM PUNKTÓW :311.67
4.WOŹNICA WALDEMARPRZYSZOWICE779 55048PL-0144-99- 50019:22:15953.87
215PL-0144-99- 59819:44:01929.12
817PL-0144-98-441220:20:34890.34
2 659PL-0144-97-34732- 4:59:41753.42
7 347RP-14-95- 190552- 8:11:20636.96
RAZEM PUNKTÓW :306.23
5.SIWIEC STANISŁAWBYTOM785 95066PL-0155-99-324719:33:04949.14
504PL-0105-98-55920:12:02906.48
3 330PL-0105-98-5252- 5:46:02727.71
3 512PL-0105-00-6052- 5:52:39723.28
4 612PL-0105-98-83682- 6:24:35702.65
RAZEM PUNKTÓW :304.64
6.BIZOŃ MICHAŁANDRYCHÓW837 660502PL017-99-1111721:08:54906.66
2 459PL017-97-32712- 5:59:41765.21
2 506PL017-00-33062- 6:03:30762.55
3 063PL017-98-56082- 6:42:16735.54
5 115PL017-97-32802- 7:50:25693.96
RAZEM PUNKTÓW :301.89
7.PIETRANEK ROMANBĘDZIN801 510459PL-0104-97- 19020:26:43909.03
2 666PL-DE-00- 556792- 5:29:31752.93
2 745PL-DE-00- 527432- 5:34:57748.91
2 760PL-0104-99- 8202- 5:36:00748.18
5 055PL-0104-99- 8162- 6:58:09694.88
RAZEM PUNKTÓW :301.83
8.Szewczyk TadeuszMAKÓW PODHAL.865 49097RP04 .95.3040021:03:12942.59
2 216PL024 .97.25962- 5:59:25790.82
2 913PL024 .99.6072- 7:03:19741.23
3 334RP04 .94.939212- 7:24:56727.65
6 458PL024 .99.6032- 9:14:29665.83
RAZEM PUNKTÓW :299.57
9.FOIT HENRYKKNURÓW774 600670PL-14 96-23213720:07:54897.67
1 408PL-0126 97- 5420:40:03865.43
4 448PL-0126 99- 2032- 6:03:34705.34
5 484RP-14 95-4440572- 6:31:32687.83
5 846PL-0126 98- 1872- 6:42:39681.11
RAZEM PUNKTÓW :294.76
10.Golonka RomanMAKÓW PODHAL.866 7102 432PL0203.98.3792- 6:34:30767.34
2 767PL0203.99.45392- 6:53:18747.70
3 004PL0203.99.15252- 7:09:07737.54
3 905PL0203.99.15042- 7:44:58715.50
6 649PL0203.00.33392- 9:25:04660.41
RAZEM PUNKTÓW :293.23

ZESTAWIENIE ODDZIAŁÓW

Kol.ODDZIAŁ"Ilość Hodowców""Włożonych Gołębi""Ilość Konkursów""% Nagród""Prędkość 1 Gołębia""Prędkość Ost. Gołębia"
1.NĘDZA402015125.37951.00653.41
2.BRZESZCZE342696825.28947.49663.62
3.LESZCZYNY653057725.25947.90649.66
4.BYTOM763619125.21969.08633.46
5.CHORZÓW5239710025.19932.70659.50
6.GLIWICE-2442155425.12998.44629.58
7.PYSKOWICE472436125.10968.44662.26
8.RYBNIK-111556614225.09952.98639.64
9.RUDA ŚL.-117185321425.09966.82640.19
10.CZERWIONKA592877225.09946.57681.04
11.GÓRA563358425.07944.47660.80
12.ŻORY13271818025.07949.78645.18
13.SOSNOW CZELADŹ5943510925.06979.19628.67
14.PSZCZYNA17792623225.05966.53626.57
15.ŚWIĘTOCHŁOWICE8264316125.04980.08645.15
16.KNURÓW452205525.00936.15674.09
MIKOŁÓW7549212325.00949.65631.99
RACIBÓRZ773609025.00960.45654.37
19.KOBIERNICE392947324.83977.09632.38
20.KATOWICE-1723408424.71964.72626.05
21.MAKÓW PODHAL.442967324.66967.15626.14
22.TOSZEK502405924.58973.89625.60
23.PRZYSZOWICE9248111824.53961.55630.02
24.CZECHOWICE-DZ.371814424.31910.07635.24
25.KĘTY453227824.22959.05632.15
26.DĄBROWA GÓR.-1402305523.91967.40629.48
27.PIEKARY ŚL.-110255013023.64942.55627.88
28.TARNOWSKIE GÓR13668816223.55970.80626.08
29.DĄBROWA GÓR.-2351934523.32902.58628.81
30.GORZYCE362325423.28932.11626.18
31.STRUMIEŃ7150411723.21934.89625.63
32.BIELSKO-BIAŁA6546710522.48939.63625.55
33.ZABRZE8251611622.48931.52628.01
34.SKOCZÓW6248510922.47948.82626.90
35.RUDA ŚL.-211760013422.33933.64625.68
36.RYBNIK-2753557821.97972.45628.47
37.TYCHY86126227721.95987.67627.90
38.ŻYWIEC443197021.94989.17635.73
39.SIEMIANOWICE7946610121.67972.53625.82
40.SYC.-OSTRZESZ.6980017221.50941.72627.47
41.BUKOWNO201282721.09930.25640.63
42.ORZESZE11856912021.09973.29625.78
43.PIEKARY ŚL.-2643286921.04921.79625.53
44.MIASTECZKO ŚL.372886020.83908.56633.39
45.BIERUŃ5898420420.73953.58628.45
46.RUDZIENIEC463968120.45975.41628.98
47.GLIWICE-1564248520.05955.21628.67
48.RADZIONKÓW18791018119.89954.74625.70
49.ŁAZY331763519.89939.51634.71
50.RYBNIK-3392494919.68934.06627.88
51.ANDRYCHÓW8662112219.65943.90625.79
52.PIETROWICE W.563737319.57982.96633.03
53.TRZEBINIA493356519.40942.23634.44
54.LĘDZINY72102119819.39931.54627.74
55.CIESZYN573656918.90974.24627.86
56.KATOWICE-2863877318.86924.25626.19
57.CHEŁMEK311903518.42913.48626.62
58.KRAPKOWICE251212218.18930.30629.20
59.SOŚNICOWICE503867018.13950.69625.55
60.WILKOWICE221492718.12953.51627.79
61.PILCHOWICE854027217.91964.74626.26
62.TWORÓG412133817.84951.75628.84
63.ZATOR644437917.83933.84625.96
64.PSZÓW905509817.82975.47630.00
65.BĘDZIN593355817.31909.03625.89
66.LYSKI573966817.17980.92630.04
67.JAWORZNO462864917.13913.64629.12
68.MYSŁOWICE1084587817.03924.15626.40
69.OŚWIĘCIM322364016.95927.41627.07
70.JASTRZĘBIE805659216.28941.97626.84
71.ZAWIERCIE593054916.07949.13633.40
72.OLKUSZ221252016.00927.32630.02
73.MILICZ364637415.98927.00684.57
74.GODÓW704387015.98914.05626.60
75.ŚWIERKLANY673475515.85940.52627.12
76.OSIEK805458615.78921.32632.04
77.RYDUŁTOWY634066415.76935.36625.92
78.WĘGIERSKA GÓR.553765815.43937.30626.31
79.WODZISŁAW ŚL.1016569714.79915.38625.93
80.LIPOWA332223113.96890.76629.11
81.CHRZANÓW381982713.64886.13626.65
82.ODOLANÓW687479913.25927.44684.61
83.WADOWICE946808812.94937.20626.21
84.MSZANA544675712.21931.16626.45
85.WIEPRZ191161412.07950.99626.74
86.GASZOWICE472953311.19911.39626.06
87.KROTOSZYN7892110110.97897.33673.88
88.OSTRÓW81814708.60922.63641.73
89.MYSZKÓW40322278.39889.42626.59
R A Z E M :5843383747675



Dokumenty udostępniane na stornach pzhgp.pl w postaci plików PDF należy otwierać za pomocą programu ADOBE READER.

Program Adobe Reader w wersji dla Windows 2000/XP/2003/Vista można pobrać ze strony Instalki.pl . Wersje dla innych systemów operacyjnych są dostępne pod adresem Adobe.com oraz na większości płyt dołączanych do czasopism o tematyce komputerowej (np. Chip, Enter).
xbox one
    BrendanWJerome / 1 odp.

dobre rady po locie, warto zobaczyć....
    andrzejw50 / 14 odp.

Loty 27-28-05 -17r
    wojtekk / 2 odp.

SPRZEDAM MŁODE Z II LĘGU
    Janek046 / 0 odp.

kradzież tipesów
    danielbednarczyk / 13 odp.

z.rozplodu vandenabeele van Dyck Schellens
    Bryan / 1 odp.

Ciekawostka
    czerwony1363 / 2 odp.

pytanie
    kon1410 / 2 odp.

Kabina na sprzedaz za dobre piniadze !
    dominikt1 / 3 odp.

Cała hodowla po zmarłym hodowcy
    Horemans / 0 odp.

Lot Narodowy Dalekodystansowy Boussu-Belgia 24.06.17
    wgzachod / 0 odp.

Na działce u Pani ...
    Ryszard Tosnowiec / 4 odp.

Zegar AMC kontra Vizion
    rothof14 / 15 odp.


Polski Związek Hodowców Gołębi Pocztowych Zarząd Główny      ul. Dworcowa 5    43-180 Orzesze

tel.: 32/723-12-90   E-mail: zg@pzhgp.pl     Konto: PKO BP O/Chorzów 51 1020 2368 0000 2202 0022 8270

Kopiowanie i wykorzystywanie materiałów z niniejszej strony bez zgody redakcji serwisu zabronione !!!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.