Ustaw jako startową
15 grudnia 2017
Polski Związek Hodowców Gołębi Pocztowych

» Aktualności
» Forum

» Historia
» Statut
» Zarząd
» Sędziowie
» Adresy oddziałów
» HGP

» Regulaminy
» Wsp. geograficzne
» Druki PZHGP
» Komunikaty
» Wyniki

» Galeria
» Linki
» Kontakt

System Zgłaszania Gołębi Przybłąkanych

OSTATNIO ZGŁOSZONE:

PL-0416-17-9085
PL-0421-17-4532
PL-0164-14-6616
PL-0164-11-7159
PL-0164-11-2109
PL-028-14-2478
PL-028-09-4210
PL-030-13-592
PL-030-13-12310
PL-0163-11-4027


ZOBACZ WIĘCEJ NA www.pzhgp.pl/szgp

FCI
KHGD 2002 - Strefa II - ESSEN
LISTA KONKURSOWA - 2 / 2002
KHGD - STREFA - 2
z lotu gołębi starych odbytego z miejscowości:
ESSEN (D)

Data odbytego lotu-27.07.2002 rok
Odległość do punktu średniego wszystkich oddziałów-842470 [m]
Godzina wypuszczenia gołębi do lotu-07:30:00
Ilość oddziałów biorących udział w locie-87
Ilość hodowców biorących udział w locie-5004
Ilość gołębi wypuszczonych do lotu-32260
Ilość konkursów (baza 1:5)-6452
Średnia prędkość pierwszego gołębia w konkursie-1110.680 [m/min.]
LIMIT PRĘDKOŚCI-716.970 [m/min.]
Czas trwania konkursu-12h. 36m. 22s.

UWAGA:

Ze względu na zbyt duże różnice w odległościach pomiędzy gołębnikami korekcja czasu przy spadku prędkości poniżej 750 m/min. następowała jedynie w obrębie jednego oddziału.

NAJLEPSZE SERIE Z LOTU

Kol.Nazwisko i Imię HodowcyOddziałOdległość"Nr Konk."Obrączka Rodowa"Czas Przylotu"Prędkość
1.Kołodziejczyk StanisławKOBIERNICE881 320612PL022 .97.1432- 6:57:36841.28
924PLDE .00.447852- 7:16:32826.34
952PL087 .99.142142- 7:18:21824.94
1 366PL022 .99.5332- 7:35:26811.95
1 863PL022 .99.42942- 7:53:09798.91
RAZEM PUNKTÓW :313.49
2.GÓRECKI WIESŁAWZATOR895 470371PL-020-99- 63412- 6:25:14882.03
421PL-0105-97-51872- 6:46:38863.83
882PL-033-99- 6152- 7:31:29828.00
1 167PL-025-99- 76112- 7:44:43817.99
2 880PL-033-97- 18232- 8:39:18779.14
RAZEM PUNKTÓW :313.48
3.MISIAK IRENEUSZSYC.-OSTRZESZ.743 090154PL-098.99.105920:18:18967.19
191PL-098.98.1413020:24:31959.42
203PL-098.98.1412920:26:29956.99
211PL-098.99.102020:28:26954.60
5 439PL-098.98.137222- 6:34:41737.17
RAZEM PUNKTÓW :312.52
4.SZCZASNY WERNERTOSZEK819 800707PL-0160 99-49122- 5:50:49835.83
931PL-0160 97-23012- 6:02:18826.16
1 156PL-0160 97-24002- 6:11:42818.41
2 357PL-0160 97-23562- 6:48:51789.14
2 912PL-0160 99-48142- 7:02:59778.55
RAZEM PUNKTÓW :308.76
5.BOCHYNEK MARCINZABRZE838 2001 088PL-0166 98-59072- 6:31:28820.58
1 123PL-0144 97- 2602- 6:32:53819.45
1 268PL-0144 97-29162- 6:39:00814.58
1 395PL-0144 00-13542- 6:43:19811.17
4 172PL-0144 99-25452- 7:57:17756.99
RAZEM PUNKTÓW :306.78
6.KRANZ W.- GŁOGOWSKI M.KATOWICE-1851 830487PL-0124-99 85952- 6:10:07851.73
799PL-0124-00 80302- 6:34:19831.61
1 496PL-0124-98 76072- 7:03:46808.37
1 639PL-0124-99 85922- 7:08:29804.76
4 833PL-0124-97 64372- 8:33:46746.37
RAZEM PUNKTÓW :306.36
7.BIALOTA ADAMGÓRA869 780674PL0121 98 53692- 6:48:46837.32
696PL0121 99 15032- 6:49:51836.45
827PL0121 00 46402- 6:57:10830.60
1 537PL0121 99 23122- 7:27:05807.53
5 623PL0121 99 23132- 9:14:05734.34
RAZEM PUNKTÓW :306.15
8.WALLA WERNERZABRZE838 3801 349RP-14 94-3882822- 6:41:51812.50
1 392PL-166 97- 8182- 6:43:18811.36
1 484PL-166 99- 47622- 6:46:29808.87
1 567PL-166 99- 47612- 6:49:11806.77
4 102PL-0166 00-24422- 7:55:46758.19
RAZEM PUNKTÓW :305.07
9.RAJWA FRANCISZEKRUDA ŚL.-1842 700689RP-14-93--684362- 6:17:09836.72
705PL-0152-97-75262- 6:18:08835.90
2 281RP-14-94--740402- 7:15:58790.55
3 148RP-14-92-1025152- 7:38:27774.22
4 766RP-14-93-3571062- 8:19:47747.48
RAZEM PUNKTÓW :301.66
10.NOWORYTA ADAMTRZEBINIA885 2901 121PL-0162-99-10982- 7:30:16819.51
1 830PL-0162-00-44242- 7:56:58799.74
1 954PL-0162-98- 1502- 8:00:34797.15
2 452PL-0162-99-10912- 8:14:41787.15
4 266PL-0162-99-10902- 9:01:46755.52
RAZEM PUNKTÓW :301.59

ZESTAWIENIE ODDZIAŁÓW

Kol.ODDZIAŁ"Ilość Hodowców""Włożonych Gołębi""Ilość Konkursów""% Nagród""Prędkość 1 Gołębia""Prędkość Ost. Gołębia"
1.SOŚNICOWICE393178025.24834.07729.91
2.KNURÓW392145425.23840.51727.30
3.KRAPKOWICE221152925.221 025.57725.57
4.CZERWIONKA512546425.20888.53731.47
OLKUSZ201273225.20836.45755.95
6.TWORÓG331553925.16845.03732.26
7.SOSNOW CZELADŹ513829625.13845.72735.58
8.NĘDZA391954925.131 005.74719.30
9.TOSZEK432195525.11967.67732.77
10.RUDA ŚL.-116178119625.10870.98733.69
11.KĘTY352716825.09866.47739.75
12.GÓRA472877225.09857.98726.26
13.TARNOWSKIE GÓR12061815525.08854.80717.24
14.SKOCZÓW453759425.07918.01761.58
15.BIELSKO-BIAŁA573799525.07889.98724.51
16.MIKOŁÓW6945911525.05917.92722.08
17.RYBNIK-110455914025.04875.98724.85
18.ŻORY11866316625.04918.08718.67
19.STRUMIEŃ5942410625.00899.35745.80
BUKOWNO161283225.00868.41722.44
CHORZÓW513649125.00884.75734.69
LESZCZYNY572766925.00863.56725.67
ZABRZE7248012025.001 110.68726.52
24.PRZYSZOWICE7741410324.88883.27718.90
25.RACIBÓRZ622917124.40981.93718.96
26.KOBIERNICE372756724.36853.58717.34
27.OŚWIĘCIM231734224.28862.42722.45
28.ODOLANÓW5658914023.771 080.07717.20
29.ANDRYCHÓW7150211923.71909.49717.29
30.CHRZANÓW331864423.66853.19718.95
31.OSIEK7050111723.35899.51717.41
32.RUDA ŚL.-29446910722.81843.08717.17
33.CIESZYN533518022.79866.78718.61
34.DĄBROWA GÓR.-1271764022.73859.73720.92
35.RYBNIK-3322074722.71985.97718.67
36.GLIWICE-2412074622.22824.19718.50
37.CZECHOWICE-DZ.321493322.15899.13717.68
38.SYC.-OSTRZESZ.5158412922.091 044.58718.80
39.BĘDZIN502605621.54871.28718.57
40.TRZEBINIA392755921.45850.76719.65
41.GORZYCE352214721.27860.04717.51
42.PILCHOWICE743717821.02868.87717.40
43.KATOWICE-1693537420.96903.09717.16
44.RYBNIK-2633076420.85898.44719.51
45.BYTOM623126520.83836.73719.04
46.WILKOWICE211453020.69888.15730.34
BRZESZCZE342615420.69890.63717.10
48.ORZESZE11259012120.51861.84717.23
49.RADZIONKÓW16982216419.95917.83718.09
50.ŁAZY281733419.65910.82718.99
51.SIEMIANOWICE734609019.57858.98717.81
52.ŚWIĘTOCHŁOWICE703847519.531 046.52717.23
53.GLIWICE-1524107819.02899.07717.90
54.MILICZ263246118.831 035.03892.05
55.PIETROWICE W.513727018.821 022.64717.05
56.RUDZIENIEC413787118.781 021.37716.97
57.KATOWICE-2783526618.75845.84717.07
58.PIEKARY ŚL.-1874658518.28858.72719.56
59.JAWORZNO432634818.25903.14718.23
60.BIERUŃ4764311517.88864.24717.53
61.PSZCZYNA16586515317.69888.47717.73
62.PYSKOWICE392053617.56878.80719.18
63.DĄBROWA GÓR.-2321853217.30846.97718.83
64.RYDUŁTOWY573135417.25968.24716.99
65.CHEŁMEK271893216.93890.11722.13
66.GODÓW653916516.62858.93717.16
67.PIEKARY ŚL.-2623385516.27880.73719.47
68.PSZÓW775118216.05984.38717.43
69.WODZISŁAW ŚL.915999515.86879.83716.97
70.MYSŁOWICE944587215.72863.45721.81
71.ŚWIERKLANY613395315.631 026.22723.82
72.WADOWICE836249715.54945.89717.73
73.WĘGIERSKA GÓR.422533915.42857.61718.10
74.MSZANA513966115.40861.32717.97
75.TYCHY6984012514.88905.31719.49
76.WIEPRZ201091614.68845.00739.66
77.ZAWIERCIE562984314.43823.06717.96
78.OSTRÓW615217514.401 034.28717.07
79.LYSKI512944214.29998.43719.70
80.LIPOWA291982814.14873.09718.31
81.ZATOR493474914.12882.03718.31
82.GASZOWICE442994214.05861.30718.30
83.JASTRZĘBIE755467413.55845.89717.95
84.LĘDZINY567339913.51885.08717.17
85.MYSZKÓW292012713.43828.23720.25
86.MIASTECZKO ŚL.332643513.26840.40717.13
87.KROTOSZYN55687649.321 059.55892.93
R A Z E M :5004322606452



Dokumenty udostępniane na stornach pzhgp.pl w postaci plików PDF należy otwierać za pomocą programu ADOBE READER.

Program Adobe Reader w wersji dla Windows 2000/XP/2003/Vista można pobrać ze strony Instalki.pl . Wersje dla innych systemów operacyjnych są dostępne pod adresem Adobe.com oraz na większości płyt dołączanych do czasopism o tematyce komputerowej (np. Chip, Enter).
Wyjazd na Spartakiadę Gołębi Pocztowych
    Brieftaube / 0 odp.

Prezet dla Ryszarda T
    lotka26 / 5 odp.

dla początkującego hodowcy
    szpak123 / 3 odp.

Trochę Historii
    CałaPrawda / 4 odp.

Derby Mira losowanie i zapowiedź projektu dla dzieci :)
    Arkadiusz_Maziarz / 13 odp.

Rocznica 13.12.
    maniek77 / 21 odp.

Golebie z rozplodu
    Sylwekk12 / 2 odp.

Papier wszystko przyjmie?
    CałaPrawda / 7 odp.

TAURIS - system dla WG
    MWG KRAKUS / 2 odp.

Derby Del Mediterraneo - hiszpańskie wyzwanie,info
    Arkadiusz_Maziarz / 0 odp.

Kot w worku
    CałaPrawda / 37 odp.

Pierzenie golebi
    jurek036 / 1 odp.

Pokrycie gołebnika blacha
    prime / 15 odp.


Polski Związek Hodowców Gołębi Pocztowych Zarząd Główny      ul. Dworcowa 5    43-180 Orzesze

tel.: 32/723-12-90   E-mail: zg@pzhgp.pl     Konto: PKO BP O/Chorzów 51 1020 2368 0000 2202 0022 8270

Kopiowanie i wykorzystywanie materiałów z niniejszej strony bez zgody redakcji serwisu zabronione !!!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.