Ustaw jako startową
28 maja 2017
Polski Związek Hodowców Gołębi Pocztowych

» Aktualności
» Forum

» Historia
» Statut
» Zarząd
» Sędziowie
» Adresy oddziałów
» HGP

» Regulaminy
» Wsp. geograficzne
» Druki PZHGP
» Komunikaty
» Wyniki

» Galeria
» Linki
» Kontakt

System Zgłaszania Gołębi Przybłąkanych

OSTATNIO ZGŁOSZONE:

DV-59-15-1359
PL-087-16-5968
PL-60-258
PL-0280-12-6536
PL-048-16-11899
PL-0246-17-4524
PL-01-00-2000
PL-11-12-8893
PL-0238-16-1477
PL-14-203


ZOBACZ WIĘCEJ NA www.pzhgp.pl/szgp

FCI
KHGD 2002 - Strefa II - KLASYFIKACJE

GENERALNA PUNKTACJA HODOWCÓW - STREFA - 2

Kol.Nazwisko i Imię HodowcyOddziałKonkursyPunkty
S12stałeza konk.Razem
MISTRZOWIE
IMISIAK IRENEUSZSYC.-OSTRZESZ.945585.00-24.02560.98
IISTOLL GOTHARDGLIWICE-2954585.00-26.59558.41
IIIPIETRANEK ROMANBĘDZIN954585.00-33.64551.36
PRZOWOWNICY
1.KRANZ W.- GŁOGOWSKI M.KATOWICE-1945585.00-44.16540.84
2.BOCHYNEK MARCINZABRZE835520.00-21.67498.33
3.KIREŃCZUK JANSYC.-OSTRZESZ.853520.00-22.11497.89
4.WOLNIK GERARDNĘDZA853520.00-22.33497.67
5.KUNA STANISŁAWPIEKARY ŚL.-1844520.00-23.54496.46
6.GÓRECKI WIESŁAWZATOR835520.00-25.16494.84
7.SIWIEC STANISŁAWBYTOM853520.00-30.22489.78
POZOSTALI
1.DZIĘDZIEL EDWARDSTRUMIEŃ844520.00-33.56486.44
2.WIOSNA ANDRZEJKNURÓW844520.00-34.41485.59
3.KAISER KAMIL-BOLESŁAWPRZYSZOWICE844520.00-36.54483.46
4.NIEDBAŁA RUDOLFCHORZÓW835520.00-37.69482.31
5.NOWAK WIKTOROSTRÓW844520.00-37.95482.05
6.ZABYSTRZAN PIOTRCIESZYN835520.00-38.04481.96
7.PASZEK KAROLCIESZYN844520.00-38.97481.03
8.KSIĄŻEK&MATLAKANDRYCHÓW844520.00-39.34480.66
9.Rozwora BogusławODOLANÓW835520.00-40.69479.31
10.Midor AndrzejWILKOWICE853520.00-41.03478.97

GENERALNA PUNKTACJA GOŁĘBI - STREFA - 2

Kol."Nazwisko i Imię Hodowcy"Oddział"Obrączka Rodowa"PłećKonk.Punkty
1.JANOSZ NORBERTLYSKIPL0132 98- 412312129.87
2.WEINGART JÓZEFRACIBÓRZPL0147-99- 240112129.66
3.JENDRYSIK KRYSTIANTOSZEKPL-0160 00-467902129.66
4.Serafin-SzewczykODOLANÓWPL-DE-00.11110312129.55
5.KIREŃCZUK JANSYC.-OSTRZESZ.PL_098.99.2513812129.40
6.Reszelski RomanMILICZPL 099.99.1596012129.34
7.MUTHWILL URSZULAKRAPKOWICEPL-27-96-20766402129.33
8.MACIEJCZYK JANUSZWADOWICEPL-029-99-671512129.29
9.Kowalczyk ZbigniewMILICZPL 099.99.1671212129.28
10.MARKIEWICZ JÓZEFSYC.-OSTRZESZ.PL-098.98.2376012129.23
11.IRMLER HUBERTPYSKOWICEPL-0146 99-186502129.18
12.Doktór KrzysztofODOLANÓWPL-DE-00.11156212129.10
13.KIREŃCZUK JANSYC.-OSTRZESZ.PL_098.98.106712129.09
14.NOWAK WIKTOROSTRÓWPL0100.97.605912129.07
15.GRUND ARNOLDKRAPKOWICEPL-0253-99-13902129.05
16.BRYCHCY ALOJZYŚWIERKLANYPL-0158-00-366512129.04
17.SZWEIGSTIL ANDRZEJLYSKIPL-14 96- 690812129.00
18.WIEDLOCHA WALDEMARSIEMIANOWICEPL0155-99- 543012128.97
19.MASŁOWSKI EUGENIUSZŻORYPL-0168-98- 25812128.90
20.BUCHTA JERZYPYSKOWICEPL-0146 97-101302128.89
21.LESZCZYŃSKI ANTONIDĄBROWA GÓR.-1PL-0114-99--19712128.84
22.MAJCHROWICZ CZESŁAWŻORYPL-0168-97- 19412128.83
23.Jaworski-Mich.MILICZPL 099.00.75212128.79
24.PĘCZALSKI PIOTRBRZESZCZEPL0107-98- 139902128.78
25.ŚWITAŁA HENRYKRUDA ŚL.-1PL0152-99-1640412128.72
26.POLOCZEK H-PATRYCJARYBNIK-1PL-0148-00-925212128.69
27.PAW JAN I SŁAWOMIRKĘTYPL-021-98- 91212128.68
28.GRZEGORZ Z. & KOCAN J.SKOCZÓWPL027-99---157012128.66
29.JACEK KAROLRUDZIENIECPL-0154-97-144802128.63
30.POSTÓŁ-PIASKOWSKISYC.-OSTRZESZ.PL-098.99.1434102128.62
31.SODZAWICZNY RENATA-ANTSKOCZÓWPL027-98---350112128.61
32.OTRĘBSKI JANBRZESZCZEPL-DE-00-27377812128.60
33.WIDENKA JANNĘDZAPL-0132 99- 16112128.60
34.MATERZOK BOGD-FRAŃC.PSZÓWPL0133 99- 212612128.59
35.JURASZCZYK RAFAŁŻORYPL-0168-99-945312128.59
36.Heliński TadeuszKROTOSZYNPL0219.99.1504802128.57
37.Doktór KrzysztofODOLANÓWPL0099.98.1370012128.53
38.MUTHWILL STEFANKRAPKOWICEPL-0254-98-42102128.51
39.PUŁKA STANISŁAWANDRYCHÓWPL017-99-323902128.51
40.MACIEJEWSKI JAROSŁAWSYC.-OSTRZESZ.PL-098.98.1771002128.51
41.ZBANIUSZEK STEFANŻORYPL-14-96-34362112128.49
42.BIALOTA ADAMGÓRAPL0121 99 150312128.45
43.NAWRAT SEBASTIANPSZÓWPL-14 96-15293412128.44
44.Dittrich WojciechBIELSKO-BIAŁAPL018 .99.369912128.44
45.Namysł StanisławODOLANÓWPL-DE-00.11144602128.44
46.KOLODZIEJ ANDRZEJMYSŁOWICEPL0137-00- 631002128.43
47.OTRĘBSKI JANBRZESZCZEPL0107-98- 55312128.40
48.CZARDYBON ALFREDLĘDZINYPL0135 00- 154002128.37
49.MRUKWA NORBERTŻORYPL0168-98-1080512128.35
50.KUŚ JÓZEFANDRYCHÓWPL017-98-822212128.35
51.KOSIŃSKI MARIANOSTRÓWPL0100 00. 171912128.35
52.Jańczak RyszardKROTOSZYNPL0219.99.1533002128.33
53.KOZAK ANTONIZATORPL-04-96- 680902128.31
54.Marciniak AdamKROTOSZYNPL 219.99.1558012128.30
55.Kołodziejczyk StanisłaKOBIERNICEPL022 .97.14312128.29
56.HABDAS PIOTRSKOCZÓWPL027-99-----2602128.28
57.NITKA WIESŁAWSOSNOW CZELADŹPL-DE-00- 7201112128.25
58.STROKA RAJMUNDRUDA ŚL.-1PL-0152-97-514112128.24
59.PAW STANISŁAWKĘTYPL-021-99- 741412128.23
60.PRZEWŁOKA MAREK iMIRO.MIKOŁÓWPL-0163-99 168502128.22
61.BLUSZCZ TEODOR-JOLANTARYDUŁTOWYPL-0151-97- 95602128.19
62.LOREK PIOTRMIKOŁÓWPL-0135-98 29012128.18
63.BIŚ-WALAJASTRZĘBIEPL-0122-99-420412128.18
64.PRZYBYLSKI STANISŁAWOSTRÓWPL0100.00.345112128.18
65.JAŚNIAK TADEUSZPIEKARY ŚL.-1PL-14-96-16693912128.17
66.SZYRSZEŃ ANTONITYCHYDV4051-99- 5702128.17
67.DYMARSKI TADEUSZSYC.-OSTRZESZ.PL-098.97.20312128.17
68.STANIA STANISLAWPSZCZYNAPL0145 99 507412128.16
69.MISIAK MAREKSYC.-OSTRZESZ.PL-098.99.204712128.15
70.PYTLIK RYSZARDRYBNIK-3PL-0163-98-714312128.13
71.WOLNIK JÓZEFRYBNIK-1PL-0148-99-174312128.10
72.SAMOL HENRYKTWORÓGPL-160-99- 634312128.09
73.GRUSZKA WENDELINWODZISŁAW ŚL.PL-164 00- 155902128.07
74.NITKA WIESŁAWSOSNOW CZELADŹPL-DE-00- 7203312128.06
75.PAŁOSZ ALFREDKĘTYPL-021-98- 632612128.04
76.SMÓŁKA JAN I SYNJAWORZNOPL-0123-01-357112128.04
77.Zawidzki KazimierzODOLANÓWPL0099.99.945712128.02
78.KOSIBOR JERZYWIEPRZPL--031-99-509802128.02
79.Woźny ZbigniewKROTOSZYNPL 099.97.900512128.01
80.RUSINEK WIESŁAWANDRYCHÓWPL017-99-308002128.01
81.SZYMURA PIOTRRYBNIK-2PL-0149-00-585502128.00
82.KRAKOWCZYK HUB.-EUG.GORZYCEPL-120-98- 305412127.97
83.MIKA HENRYKGODÓWRP-14 95- 761412127.94
84.ZIAJA GERARDTWORÓGPL-161-98- 211112127.94
85.MISIAK IRENEUSZSYC.-OSTRZESZ.PL-098.99.103802127.93
86.SOBIK KAZIMIERZRYBNIK-2RP-08-95- 810512127.93
87.UJMA T-JAWORSKI KTYCHYPL0163-97- 19312127.89
88.Strzeżoń StanisławKOBIERNICEPL022 .99.71912127.88
89.KALETA MICHAŁPILCHOWICEPL-0143-98-699712127.85
90.DUDŁO FRANCISZEKPRZYSZOWICEPL-0144-00-675902127.84
91.OCHOJSKI KLAUDIUSZŚWIERKLANYPL-0158-98-242912127.84
92.Hałas WładysławBIELSKO-BIAŁAPL018 .00.513512127.83
93.Biniek StanisławODOLANÓWPL0099.98.1647512127.79
94.DYMARSKI TADEUSZSYC.-OSTRZESZ.PL-098.98.1919212127.78
95.KUŚ JÓZEFANDRYCHÓWPL017-00-125512127.76
96.MASKA ERNESTGÓRARP-14 95 31676112127.75
97.BIALOTA ADAMGÓRAPL0121 98 536912127.74
98.NOWAK MAREKKĘTYRP-04-94- 7262912127.74
99.STANIA JÓZEFRUDZIENIECPL-0154-97-133802127.73
100.PIOTROWSKI-GORAUSŻORYPL-14-96-34379412127.73



Dokumenty udostępniane na stornach pzhgp.pl w postaci plików PDF należy otwierać za pomocą programu ADOBE READER.

Program Adobe Reader w wersji dla Windows 2000/XP/2003/Vista można pobrać ze strony Instalki.pl . Wersje dla innych systemów operacyjnych są dostępne pod adresem Adobe.com oraz na większości płyt dołączanych do czasopism o tematyce komputerowej (np. Chip, Enter).
dobre rady po locie, warto zobaczyć....
    andrzejw50 / 5 odp.

Loty 27-28-05 -17r
    wojtekk / 0 odp.

SPRZEDAM MŁODE Z II LĘGU
    Janek046 / 0 odp.

kradzież tipesów
    danielbednarczyk / 9 odp.

z.rozplodu vandenabeele van Dyck Schellens
    Bryan / 1 odp.

Ciekawostka
    czerwony1363 / 2 odp.

pytanie
    kon1410 / 2 odp.

Kabina na sprzedaz za dobre piniadze !
    dominikt1 / 3 odp.

Cała hodowla po zmarłym hodowcy
    Horemans / 0 odp.

Lot Narodowy Dalekodystansowy Boussu-Belgia 24.06.17
    wgzachod / 0 odp.

Na działce u Pani ...
    Ryszard Tosnowiec / 4 odp.

Zegar AMC kontra Vizion
    rothof14 / 15 odp.

AMC
    niebieski0402 / 0 odp.


Polski Związek Hodowców Gołębi Pocztowych Zarząd Główny      ul. Dworcowa 5    43-180 Orzesze

tel.: 32/723-12-90   E-mail: zg@pzhgp.pl     Konto: PKO BP O/Chorzów 51 1020 2368 0000 2202 0022 8270

Kopiowanie i wykorzystywanie materiałów z niniejszej strony bez zgody redakcji serwisu zabronione !!!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.