Ustaw jako startową
28 marca 2017
Polski Związek Hodowców Gołębi Pocztowych

» Aktualności
» Forum

» Historia
» Statut
» Zarząd
» Sędziowie
» Adresy oddziałów
» HGP

» Regulaminy
» Wsp. geograficzne
» Druki PZHGP
» Komunikaty
» Wyniki

» Galeria
» Linki
» TopLista
» Kontakt

System Zgłaszania Gołębi Przybłąkanych

OSTATNIO ZGŁOSZONE:

PL-0114-05-8905
PL-0109-10-1324
PL-0309-16-5823
PL-0263-16-2186
PL-0181-16-3071
PL-47-98-14101
PL-0455-16-5194
PL-0440-13-4587
PL-0451-16-3489
PL-0319-10-1094


ZOBACZ WIĘCEJ NA www.pzhgp.pl/szgp

FCI
KHGD 2002 - Strefa I - BREDA
LISTA KONKURSOWA - 1 / 2002
KHGD - STREFA - 1
z lotu gołębi starych odbytego z miejscowości:
BREDA (NL)

Data odbytego lotu-13.07.2002 rok
Odległość do punktu średniego wszystkich oddziałów-752810 [m]
Godzina wypuszczenia gołębi do lotu-06:40:00
Ilość oddziałów biorących udział w locie-14
Ilość hodowców biorących udział w locie-766
Ilość gołębi wypuszczonych do lotu-12009
Ilość konkursów (baza 1:5)-2402
Średnia prędkość pierwszego gołębia w konkursie-720.680 [m/min.]
LIMIT PRĘDKOŚCI-203.270 [m/min.]
Czas trwania konkursu-2d. 3h. 38m. 59s.

UWAGA:

Ze względu na zbyt duże różnice w odległościach pomiędzy gołębnikami korekcja czasu przy spadku prędkości poniżej 750 m/min. następowała jedynie w obrębie jednego oddziału.

NAJLEPSZE SERIE Z LOTU

Kol.Nazwisko i Imię HodowcyOddziałOdległość"Nr Konk."Obrączka Rodowa"Czas Przylotu"Prędkość
1.PECHERZ JANGOLENIÓW708 2903PL-305-99-142052- 6:11:34689.05
26PL-310-97-94902- 8:00:52624.17
117PL-305-01-38292-10:01:59565.20
123PL-305-98-46792-10:03:55564.35
181PL-305-98-46392-10:45:11546.78
RAZEM PUNKTÓW :322.59
2.SPIZEWSKI ZBIGNIEWSTARGARD SZCZ.743 3904PL-308-97-85542- 6:43:48678.90
112PL-41-96-220442-10:18:37566.60
143PL-308-97-85792-10:37:57558.28
198RP-41-94-270132-11:15:49542.69
248PL-41-96-220782-11:43:30531.83
RAZEM PUNKTÓW :321.21
3.RUMIŃSKI HENRYKSZCZECIN DĄBIE696 18039PL-309-97-67222- 7:38:11612.56
62PL-309-97-68002- 8:14:46593.48
138RP-41-94-452412- 9:23:38560.62
233PL-309-98-71182-10:20:57535.92
298PL-309-00-108752-10:49:30524.41
RAZEM PUNKTÓW :320.86
4.HENGER D.WIŚNIEWSKI P.PŁOTY719 41082PL-0279-99-48672- 9:55:00577.70
165PL-0407-00-41652-10:55:14551.64
192PL-0407-00-41392-11:14:16543.89
277PL-0407-01-22212-11:57:17527.14
336PL-0407-00-41202-12:15:02520.53
RAZEM PUNKTÓW :319.33
5.WIERZBICKI MAREKGOLENIÓW708 3506PL-305-00-090302- 6:41:53669.74
24PL-100-97-101522- 7:54:33627.59
66PD-00-01713602- 9:15:31586.46
475PD-00-01713672-12:33:20505.52
492RP-13-95-0043902-12:40:14503.10
RAZEM PUNKTÓW :319.27
6.DĄBEK STEFANPŁOTY730 79028PL-0407-01-64852- 8:24:58621.60
53PL-0306-00-34812- 9:00:41603.41
266PL-0407-01-64592-11:52:07529.10
457PL-0407-01-64962-12:53:25506.79
459PL-0306-01-65262-12:53:27506.77
RAZEM PUNKTÓW :318.19
7.Florian ZbigniewKAMIENNA GÓRA792 14086PL- 090-98 17222-12:25:15575.34
96PL- 090-00 21442-12:29:49573.50
331PL- 090-00 21192-14:54:43520.73
342PL- 090-98 17062-14:57:07519.94
529PL- 090-99 51572-16:01:19499.60
RAZEM PUNKTÓW :317.53
8.WOLIŃSKI EDWARDPYRZYCE710 9309PL-0307-00-22022- 6:53:36652.10
67PL-0307-97-17472- 8:56:24586.27
287PL-0307-99-59232-11:15:30526.11
487PL-0307-00-22352-12:15:07503.94
651PL-0307-99-34252-13:06:51486.17
RAZEM PUNKTÓW :316.90
9.CHOJNICKI ROMANSTARGARD SZCZ.725 12011PL-308-98-82242- 7:34:02648.83
249PL-308-99-110402-11:43:43531.75
355PL-305-98-85142-12:20:39517.93
427PL-41-96-155142-12:42:09510.20
511PL-308-97-25462-13:08:01501.21
RAZEM PUNKTÓW :316.62
10.STAŚKO SŁAWOMIRSZCZECIN703 23017PL-0309-98-97442- 6:58:37635.40
128PL-0309-98-97282- 9:18:37563.58
411PL-0109-00-17992-11:24:28511.60
445PL-0309-97-43872-11:35:04507.66
637PL0309-99-182222-12:30:35487.96
RAZEM PUNKTÓW :316.16

ZESTAWIENIE ODDZIAŁÓW

Kol.ODDZIAŁ"Ilość Hodowców""Włożonych Gołębi""Ilość Konkursów""% Nagród""Prędkość 1 Gołębia""Prędkość Ost. Gołębia"
1.SZCZECIN DĄBIE73118429625.00625.67231.53
2.STARGARD SZCZ.4875518424.37678.90212.61
3.KAMIENNA GÓRA272696423.79634.20206.39
4.NOWA RUDA272696223.05709.57204.46
5.PŁOTY6495521722.72621.60204.59
6.SZCZECIN76137830922.42647.09204.62
7.PYRZYCE3953411721.91652.10204.60
8.MIĘDZYZDROJE77174237821.70637.30203.27
9.KOSTRZYŃ6075215220.21575.03208.83
10.GOLENIÓW6494318319.41689.05204.20
11.LUBIN70118020817.63659.07204.31
12.WAŁBRZYCH272693613.38619.08211.67
13.WROCŁAW87151017011.26596.39206.36
14.BOGUSZÓW-GORCE27269269.67720.68212.23
R A Z E M :766120092402



Dokumenty udostępniane na stornach pzhgp.pl w postaci plików PDF należy otwierać za pomocą programu ADOBE READER.

Program Adobe Reader w wersji dla Windows 2000/XP/2003/Vista można pobrać ze strony Instalki.pl . Wersje dla innych systemów operacyjnych są dostępne pod adresem Adobe.com oraz na większości płyt dołączanych do czasopism o tematyce komputerowej (np. Chip, Enter).
Using advanced equipment maintenance management
    quangongzi / 0 odp.

hall of province
    xiao1236 / 0 odp.

lotowanie w dwóch oddziałach
    jankes2 / 0 odp.

Selekcja Gołębi - Jos Evers - Artur Pawelec 27.03.2017 r.
    artp-wg / 1 odp.

fjgtfhfgh
    junchalvq / 0 odp.

Pytanie do ZG
    szpak123 / 2 odp.

Pytanie do ZG
    zlo.1981 / 1 odp.

Samochód MAN
    graba123 / 0 odp.

Zapraszam na FB
    pavlo0354 / 0 odp.

oddzial 0171
    piler. / 2 odp.

50 obrączek
    piomarnatura_pl / 0 odp.

jak z tym peugotem
    ciekawy / 7 odp.

SAMICZKA SZUKA WŁAŚCICIELA
    tobizter1 / 1 odp.


Polski Związek Hodowców Gołębi Pocztowych Zarząd Główny      ul. Dworcowa 5    43-180 Orzesze

tel.: 32/723-12-90   E-mail: zg@pzhgp.pl     Konto: PKO BP O/Chorzów 51 1020 2368 0000 2202 0022 8270

Kopiowanie i wykorzystywanie materiałów z niniejszej strony bez zgody redakcji serwisu zabronione !!!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.