Ustaw jako startową
19 października 2017
Polski Związek Hodowców Gołębi Pocztowych

» Aktualności
» Forum

» Historia
» Statut
» Zarząd
» Sędziowie
» Adresy oddziałów
» HGP

» Regulaminy
» Wsp. geograficzne
» Druki PZHGP
» Komunikaty
» Wyniki

» Galeria
» Linki
» Kontakt

System Zgłaszania Gołębi Przybłąkanych

OSTATNIO ZGŁOSZONE:

PL-083-17-2440
PL-0467-17-2304
PL-0910-09-878
PL-0437-16-6009
PL-0190-11-56
PL-0443-16-9878
PL-0259-17-8038
PL-0452-14-6207
PL-0187-14-4510
PL-029-16-2723


ZOBACZ WIĘCEJ NA www.pzhgp.pl/szgp

FCI
KHGD 2002 - Strefa I - KLASYFIKACJE

GENERALNA PUNKTACJA HODOWCÓW - STREFA - 1

Kol.Nazwisko i Imię HodowcyOddziałKonkursyPunkty
S12stałeza konk.Razem
MISTRZOWIE
IPECHERZ JANGOLENIÓW1055650.00-5.26644.74
IIHENGER D.WIŚNIEWSKI P.PŁOTY1055650.00-14.45635.55
IIIWIŚNIEWSKI JANSZCZECIN DĄBIE1055650.00-16.85633.15
PRZOWOWNICY
1.SPIZEWSKI ZBIGNIEWSTARGARD SZCZ.1055650.00-17.53632.47
2.WILKANIEC JÓZEFSZCZECIN DĄBIE1055650.00-17.91632.09
3.RUMIŃSKI HENRYKSZCZECIN DĄBIE1055650.00-20.15629.85
4.STAŚKO SŁAWOMIRSZCZECIN1055650.00-21.44628.56
5.DĄBEK STEFANPŁOTY1055650.00-24.73625.27
6.KAPTURSKI TADEUSZSZCZECIN DĄBIE1055650.00-27.60622.40
7.CHOJNICKI ROMANSTARGARD SZCZ.1055650.00-31.36618.64
POZOSTALI
1.SZYDŁOWSKI DARIUSZSZCZECIN1055650.00-32.70617.30
2.GRZYBOWSKI GRZEGORZSZCZECIN1055650.00-33.58616.42
3.SPIZEWSKI KRZYSZTOFSTARGARD SZCZ.1055650.00-33.60616.40
4.WIERZBICKI MAREKGOLENIÓW1055650.00-35.93614.07
5.KURMAN ANDRZEJSTARGARD SZCZ.1055650.00-38.40611.60
6.ULCHURSKI ROMANPŁOTY1055650.00-38.61611.39
7.GIMEL WŁADYSŁAWSZCZECIN DĄBIE1055650.00-39.84610.16
8.DOBRODZIEJ JERZYSZCZECIN1055650.00-39.87610.13
9.BŁASZCZAK MIROSŁAWSZCZECIN DĄBIE1055650.00-39.98610.02
10.WOLIŃSKI EDWARDPYRZYCE1055650.00-40.73609.27

GENERALNA PUNKTACJA GOŁĘBI - STREFA - 1

Kol."Nazwisko i Imię Hodowcy"Oddział"Obrączka Rodowa"PłećKonk.Punkty
1.ZIELINA JANUSZMIĘDZYZDROJEPL-0306-01-412102129.68
2.WIERZBICKI MAREKGOLENIÓWPL-305-00-0903002129.62
3.KAPTURSKI TADEUSZSZCZECIN DĄBIEDV-4184-00-8802129.25
4.MATYSIAK GRZEGORZSZCZECINPL-0309-99-173412129.19
5.HENGER D.WIŚNIEWSKI P.PŁOTYPL-0279-99-486712129.17
6.ZIELINA JANUSZMIĘDZYZDROJEPL-DERB-00-751912129.09
7.PARMA EUGENIUSZSZCZECINPL-0309-00- 112129.00
8.ZIELINA JANUSZMIĘDZYZDROJEPL-0306-98-209312128.93
9.ZIELINA JANUSZMIĘDZYZDROJEPL-DERB-00-751112128.80
10.PECHERZ JANGOLENIÓWPL-305-01-382912128.74
11.REDA JANMIĘDZYZDROJEPL-DERB-00-744912128.72
12.ZIELINA JANUSZMIĘDZYZDROJEPL-DERB-00-752902128.65
13.PERKOWSKI ZENONKOSTRZYŃPL-084-01--318612128.63
14.STAŚKO SŁAWOMIRSZCZECINPL-0309-98-974412128.52
15.SZYDŁOWSKI DARIUSZSZCZECINPL-0309-99-611312128.47
16.TATAR DARIUSZMIĘDZYZDROJEPL-0306-00-534002128.38
17.PECHERZ JANGOLENIÓWPL-305-98-467902128.11
18.PECHERZ JANGOLENIÓWPL-305-99-1420502128.03
19.RUMIŃSKI HENRYKSZCZECIN DĄBIEPL-309-98-711802127.91
20.REDA JANMIĘDZYZDROJEPL-0306-00-528112127.83
21.SPIZEWSKI ZBIGNIEWSTARGARD SZCZ.PL-308-97-855402127.79
22.GRZYBOWSKI GRZEGORZSZCZECINPL-0309-99-557202127.74
23.WIŚNIEWSKI JANSZCZECIN DĄBIEPL-309-99-1043512127.72
24.WYSOKIŃSKI HENRYKSZCZECINPL-0309-99-754702127.69
25.DUDZIŃSKI TADEUSZSZCZECINPL0309-00-2020902127.67
26.PECHERZ JANGOLENIÓWPL-305-98-463902127.64
27.WILKANIEC JÓZEFSZCZECIN DĄBIEPL-309-00-992012127.60
28.GRZYBOWSKI GRZEGORZSZCZECINPL-0309-98- 82312127.57
29.WIŚNIEWSKI JANSZCZECIN DĄBIEPL-309-99-1040612127.54
30.SAJA MIECZYSLAW I JERZGOLENIÓWPL-DERBY-17110802127.44
31.HENGER D.WIŚNIEWSKI P.PŁOTYPL-0407-00-413902127.32
32.ZIELINA JANUSZMIĘDZYZDROJEPL-0306-98-201012127.16
33.CHRAPEK JANSZCZECIN DĄBIEPL-309-98-342502127.08
34.ZIELINA JANUSZMIĘDZYZDROJEPL-0306-01-413812127.05
35.PECHERZ JANGOLENIÓWPL-305-01-242112127.00
36.JURKIEWICZ JANUSZSTARGARD SZCZ.PL-308-99-1023312126.97
37.SPIZEWSKI KRZYSZTOFSTARGARD SZCZ.PL-308-98-155702126.93
38.KOS RYSZARDMIĘDZYZDROJEPL-DERB-00-783212126.88
39.WYSOKIŃSKI HENRYKSZCZECINPL-0309-99-753202126.85
40.SPIZEWSKI MIROSLAWSTARGARD SZCZ.PL-41-96-2181112126.82
41.KRÓLIKOWSKI LUCJANMIĘDZYZDROJEPL-0306-00-718412126.81
42.JURKOW BOGDANSTARGARD SZCZ.PL-308-97-197712126.81
43.ZIELINA JANUSZMIĘDZYZDROJEPL-0306-99-9512126.79
44.MAREK RYSZARDPYRZYCEPL-0307-99-335812126.74
45.SZYMCZAK HENRYKGOLENIÓWPD-00-17081602126.73
46.WIŚNIEWSKI JERZYMIĘDZYZDROJEPL-0306-99-50212126.71
47.GRABSKI OJCIEC I SYNSTARGARD SZCZ.PL-DE-00-17357702126.70
48.ZIELINA JANUSZMIĘDZYZDROJEPL-0306-01-417712126.66
49.STAŚKO SŁAWOMIRSZCZECINPL0309-99-1822512126.65
50.TATAR DARIUSZMIĘDZYZDROJEPL-0306-99-23402126.49
51.STRZELCZYK IRENEUSZPYRZYCEPL-0307-99--28702126.47
52.STAŚKO SŁAWOMIRSZCZECINPL-0309-00- 2212126.43
53.BŁASZCZAK MIROSŁAWSZCZECIN DĄBIEPL-41-99-1660612126.37
54.FRĄCZEK ZENONSZCZECINPL-0309-00-178012126.35
55.ŁUCZAK EDMUNDMIĘDZYZDROJEPL-0306-97-581512126.29
56.JANKOWSKI JACEKMIĘDZYZDROJEPL-0306-99-458212126.27
57.SZUSTAKOWSKI JANSTARGARD SZCZ.PL-308-99-1089112126.21
58.MATYSIAK GRZEGORZSZCZECINPL0309-00-2021302126.17
59.ZIELINA JANUSZMIĘDZYZDROJEPL-DE-00-28956612126.09
60.WYSOKIŃSKI HENRYKSZCZECINPL-0309-98-128702126.08
61.WIŚNIEWSKI JERZYMIĘDZYZDROJEPL-0306-99-51402125.95
62.PERKOWSKI ZENONKOSTRZYŃPL-084-98--564212125.92
63.GODZIEBA JANUSZMIĘDZYZDROJEPL-0306-00-604602125.83
64.SLIWINSKI JANUSZGOLENIÓWPL-309-00-703612125.81
65.GRUDZIŃSKI WITOLDSZCZECINPL-0309-98- 30412125.79
66.MAREK WACŁAWSZCZECIN DĄBIEPL-309-00-762712125.77
67.PECHERZ JANGOLENIÓWPL-305-00-925402125.76
68.JANKOWSKI JACEKMIĘDZYZDROJEPL-0306-01-823312125.76
69.DOBRODZIEJ JERZYSZCZECINPL0309-99-1737412125.75
70.CHOJNICKI ROMANSTARGARD SZCZ.PL-308-98-822402125.72
71.ZIELINA JANUSZMIĘDZYZDROJEPL-0306-98-257112125.69
72.KARGUL JANUSZMIĘDZYZDROJEPL-0306-00-683612125.65
73.CZAJKOWSKI ANDRZEJSZCZECINDERB-00- 744012125.53
74.KANICKI SŁAWOMIRMIĘDZYZDROJEPL-0306-00-434812125.53
75.KARGUL JANUSZMIĘDZYZDROJEPL-0306-97-609812125.48
76.WOLIŃSKI EDWARDPYRZYCEPL-0307-00-220212125.39
77.MANIECKI JANUSZPŁOTYPL-0305-97-13912125.29
78.WIŚNIEWSKI JANSZCZECIN DĄBIEPL-309-98-1698312125.27
79.PARMA EUGENIUSZSZCZECINPL-0309-98-944612125.22
80.KOŁTUNIAK MIROSŁAWMIĘDZYZDROJEPL-0306-99-399212125.16
81.WOLIŃSKI EDWARDPYRZYCEPL-0307-00-223512125.15
82.CHOJNICKI ROMANSTARGARD SZCZ.PL-305-98-851402125.15
83.BUDNIK ZBIGNIEWSZCZECINPL0309-00-1642112125.11
84.SKRUCHA W. I C.SZCZECINPL0309-98-1068602125.07
85.PECHERZ JANGOLENIÓWPL-305-99-1428912125.00
86.GIMEL WŁADYSŁAWSZCZECIN DĄBIEPL-309-99-1283302124.96
87.LANGE A. TALAREK J.MIĘDZYZDROJEPL-0306-99-214612124.89
88.GRZYBOWSKI GRZEGORZSZCZECINPL-0309-99-551312124.88
89.SPIZEWSKI ZBIGNIEWSTARGARD SZCZ.PL-308-99-628012124.85
90.ZIELINA JANUSZMIĘDZYZDROJEPL-0306-98-207302124.84
91.ZAWADA MIŁOSZMIĘDZYZDROJEPL-0306-01-172912124.81
92.KOŁTUNIAK MIROSŁAWMIĘDZYZDROJEPL-0306-00-356902124.79
93.KARGUL JANUSZMIĘDZYZDROJEPL-0306-98-278312124.72
94.RUDNICKI RYSZARDSZCZECINPL-0326-99- 7502124.71
95.ZIELINA JANUSZMIĘDZYZDROJEPL-0306-99-3502124.68
96.TATAR DARIUSZMIĘDZYZDROJEPL-0306-01-487012124.67
97.WIŚNIEWSKI JERZYMIĘDZYZDROJEPL-41-96-5476502124.67
98.STAŚKO SŁAWOMIRSZCZECINPLDERB00-17004202124.64
99.PECHERZ JANGOLENIÓWPL-310-97-949002124.63
100.SPIZEWSKI KRZYSZTOFSTARGARD SZCZ.PL-308-98-102512124.57



Dokumenty udostępniane na stornach pzhgp.pl w postaci plików PDF należy otwierać za pomocą programu ADOBE READER.

Program Adobe Reader w wersji dla Windows 2000/XP/2003/Vista można pobrać ze strony Instalki.pl . Wersje dla innych systemów operacyjnych są dostępne pod adresem Adobe.com oraz na większości płyt dołączanych do czasopism o tematyce komputerowej (np. Chip, Enter).
Odstraszacz kun.
    komuna66 / 2 odp.

Plastik czy kamionka
    Szpak65 / 10 odp.

Przepisy dotyczace lotowania gołebiami
    Fuks / 5 odp.

Gołębie Z Belgii i Holandii
    PITERM / 0 odp.

Zapytanie
    Job / 0 odp.

AUKCJA - Dla Zainteresowanych
    pigebook / 6 odp.

Tauris compakt +, (nowa bateria).
    sylwek59 / 0 odp.

Podstawa golebi Vercammen??
    mendago / 11 odp.

Sprzedam Dwa gołebie z 14 druzyny w Polsce w Kat B w 2014r
    kamilejs / 0 odp.

OPRAWA DO ŻARÓWKI E27 Z TIMER - ułatwi Ci zycie
    Kedlaw / 5 odp.

Sprzedam młode po super lotniku.!!!
    Damian546 / 4 odp.

Zegar Unikon 900 zł
    qwer41 / 0 odp.

Janssen miał gołębie od Van Loona ?
    CałaPrawda / 13 odp.


Polski Związek Hodowców Gołębi Pocztowych Zarząd Główny      ul. Dworcowa 5    43-180 Orzesze

tel.: 32/723-12-90   E-mail: zg@pzhgp.pl     Konto: PKO BP O/Chorzów 51 1020 2368 0000 2202 0022 8270

Kopiowanie i wykorzystywanie materiałów z niniejszej strony bez zgody redakcji serwisu zabronione !!!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.