Ustaw jako startową
25 lutego 2017
Polski Związek Hodowców Gołębi Pocztowych

» Aktualności
» Forum

» Historia
» Statut
» Zarząd
» Sędziowie
» Adresy oddziałów
» HGP

» Regulaminy
» Wsp. geograficzne
» Druki PZHGP
» Komunikaty
» Wyniki

» Galeria
» Linki
» TopLista
» Kontakt

System Zgłaszania Gołębi Przybłąkanych

OSTATNIO ZGŁOSZONE:

PL-014-15-4526
PL-01-09-8764
PL-0352-16-4444
PL-0163-13-7934
DV-01232-16-997
PL-0319-14-12
PL-0281-10-161
PL-044-16-11423
PL-002-16-10819
PL-0327-16-8990


ZOBACZ WIĘCEJ NA www.pzhgp.pl/szgp

FCI
53 Ogólnopolska Wystawa Gołębi Pocztowych 2003
WSPÓŁZAWODNICTWO OKRĘGÓW SPORT - A
Nazwa OkręguIlość GołębiOgółem
coefic.poz.punktypoz.
KATOWICE349.321271.1634
ŚLĄSK POŁUDNIE369.712272.752
OPOLE POŁUDNIE382.133272.0017
GDAŃSK3171.454272.419
RZESZÓW3190.205272.3310
KRAKÓW3197.066272.1612
CZĘSTOCHOWA3275.847272.428
OPOLE3277.468272.0815
KIELCE3292.019272.0016
BIELSKO-BIAŁA3348.2610271.5825
NOWY SĄCZ3413.3611272.585
LESZNO3431.0812272.0019
PŁOCK3461.2813271.9220
TARNOBRZEG3466.8714271.8322
BYDGOSZCZ3491.7515270.7535
KONIN3498.9016270.1738
WROCŁAW3504.4017271.1733
WŁOCŁAWEK3508.4618271.5825
JELENIA GÓRA3587.1719273.091
ZIELONA GÓRA3620.0820272.497
SŁUPSKO-TUCHOLSKI3685.2821272.753
LUBLIN3690.5622271.9220
LEGNICA3707.7223272.0017
TORUŃ3719.5324271.7523
CIECHANÓW3723.6525271.3330
BIAŁYSTOK3742.5926272.506
OLSZTYN3922.4027270.5837
KALISZ31 002.5628271.3330
TARNÓW31 020.3229271.5029
POZNAŃ31 036.0030272.1613
WAŁBRZYCH31 133.9931271.7524
PIOTRKÓW TRYB.31 294.4932272.1613
ŁÓDŹ31 525.5133272.674
WARSZAWA31 557.1534271.3332
KOSZALIN31 560.7235270.7536
SZCZECIN31 723.4836272.1711
BIAŁA PODLASKA31 914.4237271.5028
GORZÓW WLKP.32 410.5238271.5825


WSPÓŁZAWODNICTWO OKRĘGÓW SPORT - B
Nazwa OkręguIlość GołębiOgółem
coefic.poz.punktypoz.
KATOWICE368.131270.5037
OPOLE POŁUDNIE3101.412271.8318
ŚLĄSK POŁUDNIE3113.463272.504
GDAŃSK3131.394272.427
KRAKÓW3152.365272.426
BIELSKO-BIAŁA3166.336272.418
KIELCE3182.777272.419
KALISZ3190.048271.7521
LUBLIN3196.199271.7521
CIECHANÓW3216.6210272.673
CZĘSTOCHOWA3224.6111271.6628
NOWY SĄCZ3272.2212272.0013
OLSZTYN3282.1913271.6727
WROCŁAW3289.8814272.0811
WŁOCŁAWEK3293.8715271.5030
SŁUPSKO-TUCHOLSKI3300.1816272.921
BIAŁYSTOK3308.5617271.8318
PŁOCK3324.2818272.0013
OPOLE3332.0519271.5030
SZCZECIN3338.5520271.5030
LEGNICA3346.5621272.0013
KOSZALIN3372.4322271.8318
ZIELONA GÓRA3418.2623272.504
LESZNO3434.8924270.8436
WAŁBRZYCH3435.4525271.6628
TARNOBRZEG3492.1426271.4233
ŁÓDŹ3501.7927272.0013
TARNÓW3508.2928271.2535
PIOTRKÓW TRYB.3513.0329272.1710
BYDGOSZCZ3531.9530271.7521
TORUŃ3558.6431271.7521
POZNAŃ3594.1332272.832
KONIN3668.7433271.4233
JELENIA GÓRA3969.0734271.6726
BIAŁA PODLASKA31 332.9535271.9917
GORZÓW WLKP.31 468.2736271.7521
WARSZAWA31 758.0337272.0812
RZESZÓW230.2638180.9138


WSPÓŁZAWODNICTWO OKRĘGÓW SPORT - C
Nazwa OkręguIlość GołębiOgółem
coefic.poz.punktypoz.
BIELSKO-BIAŁA3124.711272.833
LESZNO3196.412271.3326
NOWY SĄCZ3197.043271.7514
GDAŃSK3220.434270.5932
WROCŁAW3303.315272.505
KIELCE3312.766271.8311
KATOWICE3324.567271.5820
KOSZALIN3355.258271.4125
JELENIA GÓRA3356.879270.4233
KALISZ3372.9610272.099
KRAKÓW3384.3511271.6716
POZNAŃ3421.5012272.0010
OPOLE POŁUDNIE3432.8413272.337
TARNÓW3440.5014271.5819
BYDGOSZCZ3469.2015271.6618
WARSZAWA3479.9916271.0830
CZĘSTOCHOWA3482.4417271.5820
ZIELONA GÓRA3507.4418271.6716
WAŁBRZYCH3547.9719270.9231
ŚLĄSK POŁUDNIE3556.1420272.505
LUBLIN3569.7121272.912
WŁOCŁAWEK3665.3022272.921
SŁUPSKO-TUCHOLSKI3708.1923271.6715
KONIN3729.0224272.168
OPOLE3794.4925271.8311
RZESZÓW3911.8526270.1634
TORUŃ3930.5927271.8313
PIOTRKÓW TRYB.3975.6028271.5122
BIAŁYSTOK3976.9829272.754
ŁÓDŹ31 029.1630271.2528
TARNOBRZEG31 058.5431271.1729
OLSZTYN31 137.9932271.4223
SZCZECIN31 343.7733271.2527
PŁOCK31 489.6334271.4124


WSPÓŁZAWODNICTWO OKRĘGÓW SPORT - D
Nazwa OkręguIlość GołębiOgółem
coefic.poz.punktypoz.
KATOWICE3102.941271.6731
OPOLE POŁUDNIE3107.172273.174
RZESZÓW3116.913273.097
ŚLĄSK POŁUDNIE3153.764272.4120
GDAŃSK3159.895273.582
CIECHANÓW3199.556271.9228
KIELCE3232.167272.3322
OPOLE3241.678272.3421
NOWY SĄCZ3265.589273.174
KRAKÓW3300.7210271.6732
BIELSKO-BIAŁA3303.0511273.661
CZĘSTOCHOWA3332.4012272.7512
ZIELONA GÓRA3350.9313273.166
WROCŁAW3432.1514271.6633
SŁUPSKO-TUCHOLSKI3443.4215272.4218
PŁOCK3469.7416272.0027
LUBLIN3479.1317272.2425
KALISZ3528.4718272.5916
JELENIA GÓRA3530.4019271.9228
LESZNO3549.4220272.7512
BYDGOSZCZ3570.3921273.503
ŁÓDŹ3589.6122272.7414
OLSZTYN3616.1823272.2523
WŁOCŁAWEK3633.1024272.4218
POZNAŃ3644.0625270.1737
PIOTRKÓW TRYB.3655.4826272.9211
LEGNICA3752.9927272.1726
TARNÓW3774.3428271.5834
TARNOBRZEG3806.0329271.8330
WARSZAWA3810.8430271.3335
KONIN3843.2231273.088
SZCZECIN3855.5432272.2523
BIAŁYSTOK3890.2333272.5017
TORUŃ3951.7234271.3335
WAŁBRZYCH31 130.4735273.088
KOSZALIN31 192.1536273.0010
GORZÓW WLKP.31 582.1637272.6615


WSPÓŁZAWODNICTWO OKRĘGÓW KLASA OLIMPIJSKA STANDARD
Nazwa OkręguOgółemSamczykiSamiczki
punktypoz.punktypoz.punktypoz.
KATOWICE913.751456.343457.412
WAŁBRZYCH913.751455.428458.331
OPOLE POŁUDNIE913.163455.915457.253
NOWY SĄCZ912.844457.091455.754
OPOLE912.335457.002455.336
ŚLĄSK POŁUDNIE911.666455.915455.754
BIELSKO-BIAŁA910.757456.084454.6711
GDAŃSK910.598455.757454.8410
KRAKÓW909.769455.3310454.4316
SŁUPSKO-TUCHOLSKI909.5910454.5813455.018
ZIELONA GÓRA909.4211455.0112454.4117
CZĘSTOCHOWA908.7512454.1716454.5812
KIELCE908.2613453.7519454.5013
TARNÓW908.2514454.2514454.0019
LESZNO908.1615453.6620454.5013
WROCŁAW908.0916455.428452.6731
SZCZECIN908.0817453.0827455.009
RZESZÓW907.9318455.2511452.6731
JELENIA GÓRA907.9219452.8432455.087
TARNOBRZEG907.7320453.3326454.4018
KOSZALIN907.5821453.0827454.5013
WŁOCŁAWEK907.4222454.0817453.3426
GORZÓW WLKP.907.3423453.9218453.4225
OLSZTYN907.2524453.5022453.7521
KALISZ906.9925454.2415452.7430
PIOTRKÓW TRYB.906.8426453.5921453.2528
PŁOCK906.8327453.5022453.3327
BYDGOSZCZ906.5828452.8432453.7422
LUBLIN906.5029453.0029453.5023
TORUŃ906.4130452.9130453.5023
BIAŁA PODLASKA906.4130452.4136453.9920
LEGNICA906.2532453.5022452.7529
POZNAŃ905.5833452.9130452.6731
CIECHANÓW905.3334453.4125451.9236
WARSZAWA905.0935452.8432452.2534
BIAŁYSTOK904.4336452.6735451.7637
KONIN903.4137452.0837451.3338
ŁÓDŹ813.5938361.3438452.2534


ZBIORCZE ZESTAWIENIE NAGRÓD WSPÓŁZAWODNICTWO OKRĘGÓW
Kol.Nazwa OkręguWłoż.%OGÓŁEMSTANDARDSPORTCOEFICJENT
  GołębiNagr.Razem1-00-1Razem1-00-1Razem1-00-1Razem1-00-1
1.KATOWICE3568.6%241591257321981
2.OPOLE POŁUDNIE2592.0%231310137611 954
3.GDAŃSK2584.0%21147107322 954
4.ŚLĄSK POŁUDNIE2580.0%201821192   99 
5.BIELSKO-BIAŁA2576.0%19163108233 651
6.NOWY SĄCZ2560.0%15105107311 422
7.KIELCE2548.0%1275743211321
8.OPOLE3435.3%12751064   211
9.RZESZÓW2450.0%1212 55    77 
10.CZĘSTOCHOWA2540.0%109154122 33 
11.KRAKÓW2540.0%105552311 422
12.LESZNO2540.0%108264211 33 
13.JELENIA GÓRA2532.0%862532   33 
14.WAŁBRZYCH2532.0%817817      
15.WROCŁAW2532.0%88 44 22 22 
16.ZIELONA GÓRA2532.0%862752   11 
17.CIECHANÓW2231.8%77 44    33 
18.SŁUPSKO-TUCHOLSKI2528.0%734633   1 1
19.TARNÓW2528.0%76132122 22 
20.LUBLIN2524.0%642541   1 1
21.BIAŁYSTOK2520.0%55 44    11 
22.KALISZ2520.0%54121122 11 
23.KONIN2520.0%514514      
24.KOSZALIN2520.0%514413   1 1
25.BYDGOSZCZ2516.0%422321   1 1
26.ŁÓDŹ2416.7%44 33    11 
27.POZNAŃ2516.0%431431      
28.WARSZAWA2512.0%321211   11 
29.BIAŁA PODLASKA1915.8%312312      
30.OLSZTYN2512.0%321321      
31.PIOTRKÓW TRYB.2512.0%321211   11 
32.PŁOCK2512.0%321211   11 
33.SZCZECIN2512.0%33 33       
34.TARNOBRZEG2512.0%3121 11 111 
35.WŁOCŁAWEK2512.0%33 33       
36.GORZÓW WLKP.229.1%22 22       
37.TORUŃ258.0%22 22       
38.LEGNICA224.5%11 11       
 Razem952 308216921951266923203907020


ZBIORCZE ZESTAWIENIE PUNKTÓW WSPÓŁZAWODNICTWO OKRĘGÓW
Lp.Nazwa OkręguWłoż. GołębiZa STANDARDza SPORTza COEFICJENT
punktypoz.konk-kmpoz.coefic.il. goł.poz.
1.WARSZAWA252 262.743123 528.15324 606.011233
2.BIAŁA PODLASKA191 722.733817 623.00383 247.37638
3.BIAŁYSTOK252 266.602126 570.30242 918.361225
4.BIELSKO-BIAŁA252 273.91432 426.571942.35125
5.BYDGOSZCZ252 265.173024 786.24302 063.291215
7.CIECHANÓW221 993.913625 148.30281 139.82935
8.CZĘSTOCHOWA252 269.581231 136.8831 315.29129
10.GDAŃSK252 272.85630 234.657683.16122
11.GORZÓW WLKP.221 995.333519 438.57375 460.95937
12.JELENIA GÓRA252 266.032527 522.26172 443.511219
13.KALISZ252 266.592229 779.7092 094.031216
14.KATOWICE352 270.901030 647.824544.95121
15.KIELCE252 269.331330 425.9861 019.70126
16.KONIN252 262.083225 681.67252 739.881221
17.KOSZALIN252 266.082427 095.67213 480.551230
18.KRAKÓW252 269.591129 152.48121 034.49127
21.LEGNICA221 993.833725 229.48271 807.27936
22.LUBLIN252 267.661727 860.16151 935.591214
23.LESZNO252 268.481430 215.3281 611.801211
24.ŁÓDŹ242 174.253421 254.77343 646.071231
25.NOWY SĄCZ252 274.18229 664.47101 148.20128
26.OLSZTYN252 265.252926 645.36232 958.761226
27.OPOLE342 272.50727 575.85161 645.671212
28.OPOLE POŁUDNIE252 274.83129 237.8311723.55123
30.PIOTRKÓW TRYB.252 266.262325 312.50263 438.601229
31.PŁOCK252 266.831921 250.87352 744.931223
32.POZNAŃ252 265.652727 149.27202 695.691220
35.RZESZÓW242 176.843327 881.38131 249.221134
39.SŁUPSKO-TUCHOLSKI252 270.93925 078.69292 137.071218
40.ŚLĄSK POŁUDNIE252 274.15324 632.2831893.07124
41.SZCZECIN252 267.571820 711.36364 261.341232
42.TARNOBRZEG252 265.572827 326.44192 823.581224
43.TARNÓW252 266.752032 235.8122 743.451222
44.TORUŃ252 265.742626 951.42223 160.481227
45.WAŁBRZYCH252 273.74527 384.06183 247.881228
46.WŁOCŁAWEK252 268.071522 428.97332 100.731217
47.WROCŁAW252 267.671630 631.5851 529.741210
49.ZIELONA GÓRA252 271.82827 867.75141 896.711213



Dokumenty udostępniane na stornach pzhgp.pl w postaci plików PDF należy otwierać za pomocą programu ADOBE READER.

Program Adobe Reader w wersji dla Windows 2000/XP/2003/Vista można pobrać ze strony Instalki.pl . Wersje dla innych systemów operacyjnych są dostępne pod adresem Adobe.com oraz na większości płyt dołączanych do czasopism o tematyce komputerowej (np. Chip, Enter).
ghfh
    mrjulia / 0 odp.

ghgf
    mrjulib / 0 odp.

super cena samochodu
    kazik2017 / 2 odp.

Unikatowy program prowadzenia hodowli
    Marek.0305 / 1 odp.

Kabina
    Łukasz1981 / 0 odp.

NOWA PODSTRONA - CHAT
    pigebook / 0 odp.

Przemycał tysiąc ptasich obrączek. Wpadł na granicy
    arti1982arti / 18 odp.

ZAMÓW I ZOSTAŃ MISTRZEM CHAMPION PROGRAMM
    Bryan / 13 odp.

Klęska na OLR Tenerifa
    Ass / 6 odp.

Ludo Wille - Transmisja live
    pigebook / 4 odp.

2 pary z rozplodu Horemans
    Bryan / 5 odp.

Ludo Wille - KONFERENCJA FIRMY BAYERS ( 25.02.17r - 10:00 )
    pigebook / 2 odp.

Jak sobie radzicie z tym problemem w oddziałach?
    prezesoddz / 19 odp.


Polski Związek Hodowców Gołębi Pocztowych Zarząd Główny      ul. Dworcowa 5    43-180 Orzesze

tel.: 32/723-12-90   E-mail: zg@pzhgp.pl     Konto: PKO BP O/Chorzów 51 1020 2368 0000 2202 0022 8270

Kopiowanie i wykorzystywanie materiałów z niniejszej strony bez zgody redakcji serwisu zabronione !!!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.