Ustaw jako startową
15 grudnia 2017
Polski Związek Hodowców Gołębi Pocztowych

» Aktualności
» Forum

» Historia
» Statut
» Zarząd
» Sędziowie
» Adresy oddziałów
» HGP

» Regulaminy
» Wsp. geograficzne
» Druki PZHGP
» Komunikaty
» Wyniki

» Galeria
» Linki
» Kontakt

System Zgłaszania Gołębi Przybłąkanych

OSTATNIO ZGŁOSZONE:

PL-0416-17-9085
PL-0421-17-4532
PL-0164-14-6616
PL-0164-11-7159
PL-0164-11-2109
PL-028-14-2478
PL-028-09-4210
PL-030-13-592
PL-030-13-12310
PL-0163-11-4027


ZOBACZ WIĘCEJ NA www.pzhgp.pl/szgp

FCI
MISTRZOSTWO REGIONU IV - 2004

MISTRZOSTWO REGIONU IV 2004 KAT. A

1. Skórski Jan Rzeszów Jasło 20 57,41
2. Radzik Grzegorz Nowy Sącz Nowy Sącz 20 192,01
3. Rochmalski Kazimierz Tarnów Dębica 20 278,73
4. Wajda Zbigniew Rzeszów Krosno 20 324,14
5. Tomaszewski Roman Rzeszów Przemyśl 20 324,65
6. Kubies P. i M. Tarnów Brzesko 20 327,07
7. Kruszyński Mar. i Miecz Rzeszów Przemyśl 20 333,31
8. Dziuban Jan Rzeszów Jasło 20 361,65
9. Moskal Mieczysław Rzeszów Rzeszów 20 374,09
10. Depa Rafał Rzeszów Rzeszów 20 378,15
11. Kubik Jerzy Kielce Kazimierza W. 20 383,54
12. Smagała Ryszard Tarnów Dębica 20 405,70
13. Beraś Jan Tarnobrzeg Sandomierz 20 412,02
14. Oraczewski Robert Kraków Proszowice 20 414,28
15. Smorąg Mieczysław Kielce Jędrzejów 20 418,97
16. Kusak Włodzimierz Kielce Kazimierza W. 20 420,13
17. Cieślikowski Jan Tarnów Mościce 20 427,66
18. Krzyżak Stanisław Tarnów Brzesko 20 438,04
19. Hajduk Andrzej Rzeszów Przemyśl 20 452,01
20. Lubiński Jan Kielce Włoszczowa 20 455,42
21. Pajor Jan Stanisław Nowy Sącz Limanowa 20 457,99
22. Kowalik Andrzej Rzeszów Przeworsk 20 461,85
23. Drwal Krzysztof Tarnów Tarnów 20 462,53
24. Śmiałkowski Jan Nowy Sącz Rabka 20 467,29
25. Micyk Wiesław Tarnobrzeg Biłgoraj-Leżajsk 20 467,91
26. Pałka Bogdan Rzeszów Rzeszów 20 469,93
27. Cugowski Zbigniew Kielce Pińczów 20 473,62
28. Rzepka Franciszek Rzeszów Rzeszów 20 489,27
29. Majewski Henryk Rzeszów Rzeszów 20 501,83
30. Bojko Waldemar Kielce Kazimierza W. 20 501,89
31. Czarnik Roman Bielsko-Biała Bielsko-Biała 20 514,73
32. Kotarba Jacek Kraków Kraków - 2 20 516,39
33. Glandys Mieczysław Bielsko-Biała Chełmek 20 525,24
34. Obierzyński St + Jan Kraków Myślenice 20 528,77
35. Jurczak - Woda Nowy Sącz Nowy Sącz 20 535,31
36. Macias Franciszek Nowy Sącz Rabka 20 541,06
37. Kawula Marek Nowy Sącz Krynica 20 546,28
38. Budyta Adam Kielce Radom 20 569,13
39. Kalandyk Janusz Rzeszów Rzeszów 20 577,95
40. Kozioł Krzysztof Tarnów Mościce 20 583,09
41. Grzęda Jerzy Kielce Kazimierza W. 20 585,80
42. Ślęzak Stefan Kielce Przysucha 20 594,31
43. Kopeć Andrzej Tarnobrzeg Sandomierz 20 595,67
44. Wyrwont Adam Bielsko-Biała Zator 20 598,47
45. Hajduk Ryszard Tadeusz Nowy Sącz Krynica 20 599,32
46. Dymek Andrzej Józef Kraków Sułkowice 20 600,95
47. Gorzałczany Andrzej Kraków Nowe Brzesko 20 607,02
48. Barłóg Stanisław Kielce Kazimierza W. 20 607,06
49. Cichoń Marcin Tarnów Wojnicz 20 613,83
50. Smółka Jacek Bielsko-Biała Chełmek 20 614,63
51. Gwiżdż Mieczysław Nowy Sącz ZNTK 20 618,83
52. Zawisza Kazimierz Rzeszów Jasło 20 638,33
53. Wołek Andrzej Tarnów Brzesko 20 647,49

MISTRZOSTWO REGIONU IV 2004 KAT. B

1. Hańderek Wojciech Bielsko-Biała Żywiec 16 38,67
2. S-K-D-U Mazepa Rzeszów Przeworsk 16 40,39
3. Smorąg Mieczysław Kielce Jędrzejów 16 79,31
4. Szymik Henryk Bielsko-Biała Żywiec 16 93,21
5. Wołek Andrzej Tarnów Brzesko 16 126,43
6. Paszek Karol Bielsko-Biała Cieszyn 16 126,80
7. Skórski Jan Rzeszów Jasło 16 130,73
8. Koralewicz - Bracia Rzeszów Przeworsk 16 133,08
9. Oraczewski Robert Kraków Proszowice 16 135,38
10. Konior Józef Bielsko-Biała W. Górka 16 143,81
11. Barłóg Stanisław Kielce Kazimierza W. 16 148,15
12. Obierzyński St + Jan Kraków Myślenice 16 149,31
13. Góralik Wacław Kraków Sułkowice 16 172,90
14. Kowalik Andrzej Rzeszów Przeworsk 16 178,03
15. Kubik Jerzy Kielce Kazimierza W. 16 182,41
16. Dudziński Emil Kraków Skała 16 183,15
17. Styczeń Marek i Lucjan Kielce Kazimierza W. 16 191,56
18. Kurczaba Janusz Nowy Sącz ZNTK 16 202,84
19. Różycki Bogdan Bielsko-Biała Strumień 16 210,76
20. Wójciak Leon Nowy Sącz Rabka 16 216,86
21. Szychta Krzysztof Tarnów Wojnicz 16 217,98
22. Para Stanisław Nowy Sącz Zakopane 16 221,79
23. Zapart Jerzy Kielce Sędziszów 16 223,01
24. Lenart Jan Rzeszów Rzeszów 16 225,76
25. Wilk - Staniszewski Kraków Waw - Niep 16 234,82
26. Borcz Robert Rzeszów Rzeszów 16 241,41
27. Orlicki Mirosław Bielsko-Biała Kęty 16 241,80
28. Janowiak Adam Jan Nowy Sącz Zakopane 16 243,07
29. Rzepka Franciszek Rzeszów Rzeszów 16 247,23
30. Wiśniowski Franciszek Kraków Bochnia 16 249,73
31. Skupień Ryszard Kraków Kalwiaria 16 251,57
32. Depa Rafał Rzeszów Rzeszów 16 258,88
33. Ślusarczyk- Gałuszka Bielsko-Biała Bielsko-Biała 16 261,58
34. Krzyżak Stanisław Tarnów Brzesko 16 264,70
35. Lewicki Kazimierz Rzeszów Przemyśl 16 266,57
36. Wyka - Ochman Kraków Kalwiaria 16 268,29
37. Gronek Andrzej Rzeszów Krosno 16 270,73
38. Pacyna Józef Tarnów Brzesko 16 273,43
39. Sikora Gustaw Bielsko-Biała Cieszyn 16 277,18
40. Zborowski Marek Nowy Sącz Zakopane 16 278,92
41. Sądek Marian i Piotr Rzeszów Rzeszów 16 279,86
42. Antecki Jerzy Bielsko-Biała Osiek 16 281,49
43. Ślązak Stefan Kielce Przysucha 16 287,05
44. Raszka Zenon Bielsko-Biała Cieszyn 16 290,24
45. Dzidek Włady + Sławo Kraków Alwernia-Spytk. 16 290,62
46. Krok Franciszek Nowy Sącz Krynica 16 290,82
47. Zaborowski Adrian Kraków Kraków - 1 16 295,83
48. Gorzałczany Andrzej Kraków Nowe Brzesko 16 296,00
49. Smagała Ryszard Tarnów Dębica 16 296,72
50. Foryś Adam Bielsko-Biała Kęty 16 299,37
51. Popek Józef Rzeszów Rzeszów 16 305,16
52. Trzyszczyk Adam Kraków Krzeszowice 16 305,23
53. Kijowski Andrzej Kielce Jędrzejów 16 319,69

MISTRZOSTWO REGIONU IV 2004 KAT. C

1. Depa Rafał Rzeszów Rzeszów 9 56,12
2. Zaborowski Adrian Kraków Kraków - 1 9 70,51
3. Pajor Jan Stanisław Nowy Sącz Limanowa 9 75,85
4. Gronek Andrzej Rzeszów Krosno 9 82,21
5. Rochmalski Kazimierz Tarnów Dębica 9 88,65
6. Bojko Waldemar Kielce Kazimierza W. 9 90,18
7. Styczeń Marek i Lucjan Kielce Kazimierza W. 9 90,58
8. Micyk Wiesław Tarnobrzeg Biłgoraj-Leżajsk 9 90,95
9. Garbacz Eugen + Janu Nowy Sącz Waksmund 9 91,62
10. Kumor Jacek Nowy Sącz Nowy Sącz 9 97,70
11. Zborowski Marek Nowy Sącz Zakopane 9 97,82
12. Handzel Marek Nowy Sącz Nowy Targ 9 105,38
13. Obierzyński St + Jan Kraków Myślenice 9 107,69
14. Stach Arkadiusz Bielsko-Biała Bielsko-Biała 9 112,37
15. Wajda Zbigniew Rzeszów Krosno 9 113,95
16. Dziuban Jan Rzeszów Jasło 9 113,96
17. Piwowar Tadeusz Tarnobrzeg Tarnobrzeg 9 117,46
18. Matuszny Stanisław Bielsko-Biała W. Górka 9 120,09
19. Macias Franciszek Nowy Sącz Rabka 9 121,87
20. Jurczak - Woda Nowy Sącz Nowy Sącz 9 131,85
21. Hart Eugeniusz Rzeszów Rzeszów 9 134,40
22. Pietruś Edward Rzeszów Krosno 9 134,89
23. Stelmach Władysław Nowy Sącz Limanowa 9 137,31
24. S-K-D-U Mazepa Rzeszów Przeworsk 9 138,53
25. Smagała Ryszard Tarnów Dębica 9 138,57
26. Muranowicz - Prygiel Bielsko-Biała Oświęcim 9 140,77
27. Borcz Robert Rzeszów Rzeszów 9 146,43
28. Szczęśniak Zdzisław Kielce Pińczów 9 146,78
29. Para Stanisław Nowy Sącz Zakopane 9 149,68
30. Popek Józef Rzeszów Rzeszów 9 158,52
31. Łącki Daniel Tarnów Dębica 9 159,02
32. Oraczewski Robert Kraków Proszowice 9 159,16
33. Drwal Krzysztof Tarnów Tarnów 9 159,78
34. Trzyszczyk Adam Kraków Krzeszowice 9 166,00
35. Leja Marek + Czesław Nowy Sącz Gołkowice 9 166,65
36. Rąpel Jarosław Bielsko-Biała Zator 9 167,19
37. Mateja- Miąsik Tarnów Dębica 9 170,64
38. Radzik Grzegorz Nowy Sącz Nowy Sącz 9 171,62
39. Ligas Andrzej Nowy Sącz Waksmund 9 175,39
40. Franczyk Marceli Nowy Sącz Gołkowice 9 176,67
41. Chlipała Władysław Nowy Sącz Limanowa 9 177,57
42. Gibas Stanisław Bielsko-Biała Andrychów 9 178,99
43. Bednarski Adam Rzeszów Rzeszów 9 180,82
44. Matyiasik Marek Kraków Alwernia - Spytk. 9 181,19
45. Kubik Jerzy Kielce Kazimierza W. 9 181,95
46. Krzyżak Stanisław Tarnów Brzesko 9 183,52
47. Zając Leszek Nowy Sącz Nowy Sącz 9 183,99
48. Więckowski Marian Tarnów Tarnów 9 184,49
49. Kukułka Zbigniew Kielce Kazimierza W. 9 186,11
50. Ścibor Marian Kraków Skawina 9 186,78
51. Hańderek Adam Wojcie   Bielsko-Biała Żywiec 9 187,28
52. Łagosz Jan Nowy Sącz Limanowa 9 189,07
53. Pałka Bogdan Rzeszów Rzeszów 9 193,20

MISTRZOSTWO REGIONU IV 2004 KAT. D

1. Skórski Jan Rzeszów Jasło 45 459,17
2. Depa Rafał Rzeszów Rzeszów 45 693,16
3. Oraczewski Robert Kraków Proszowice 45 708,82
4. Kubik Jerzy Kielce Kazimierza W. 45 747,90
5. Smorąg Mieczysław Kielce Jędrzejów 45 762,18
6. Obierzyński St + Jan Kraków Myślenice 45 785,67
7. Smagała Ryszard Tarnów Dębica 45 840,99
8. Wajda Zbigniew Rzeszów Krosno 45 858,18
9. Rochmalski Kazimierz Tarnów Dębica 45 868,16
10. Krzyżak Stanisław Tarnów Brzesko 45 886,26
11. Pajor Jan Stanisław Nowy Sącz Limanowa 45 891,19
12. Radzik Grzegorz Nowy Sącz Nowy Sącz 45 933,42
13. Rzepka Franciszek Rzeszów Rzeszów 45 980,97
14. Micyk Wiesław Tarnobrzeg Biłgoraj-Leżajsk 45 985,09
15. Barłóg Stanisław Kielce Kazimierza W. 45 996,32
16. Bojko Waldemar Kielce Kazimierza W. 45 999,67
17. Kruszyński Mar. i Miecz Rzeszów Przemyśl 45 1047,62
18. Para Stanisław Nowy Sącz Zakopane 45 1065,86
19. Macias Franciszek Nowy Sącz Rabka 45 1067,21
20. Moskal Mieczysław Rzeszów Rzeszów 45 1091,86
21. Dziuban Jan Rzeszów Jasło 45 1105,57
22. Wołek Andrzej Tarnów Brzesko 45 1123,70
23. Kusak Włodzimierz Kielce Kazimierza W. 45 1128,05
24. Zborowski Marek Nowy Sącz Zakopane 45 1149,65
25. Ślązak Stefan Kielce Przysucha 45 1164,11
26. Kowalik Andrzej Rzeszów Przeworsk 45 1173,48
27. Pałka Bogdan Rzeszów Rzeszów 45 1189,88
28. Chlipała Władysław Nowy Sącz Limanowa 45 1192,60
29. Gorzałczany Andzej Kraków Nowe Brzesko 45 1196,59
30. Borcz Robert Rzeszów Rzeszów 45 1206,99
31. Tomaszewski Roman Rzeszów Przemyśl 45 1220,39
32. Cieślikowski Jan Tarnów Mościce 45 1243,72
33. Kurczaba Janusz Nowy Sącz ZNTK 45 1248,36
34. Wójciak Leon Nowy Sącz Rabka 45 1262,01
35. Kalandyk Janusz Rzeszów Rzeszów 45 1287,45
36. Popek Józef Rzeszów Rzeszów 45 1287,66
37. Gołebiowski Zenon Kraków Skała 45 1322,41
38. Paszek Karol Bielsko-Biała Cieszyn 45 1331,60
39. Skupień Ryszard Kraków Kalwaria 45 1373,94
40. Jurczak - Woda Nowy Sącz Nowy Sącz 45 1378,81
41. Drwal Krzysztof Tarnów Tarnów 45 1381,06
42. Smółka Jacek Bielsko-Biała Chełmek 45 1392,55
43. Kukułka Zbigniew Kielce Kazimierza W. 45 1427,98
44. Gładysz Tadeusz Adrian Kielce Kazimierza W. 45 1432,34
45. Leśnicki Sławomir Nowy Sącz Zakopane 45 1432,46
46. Janowiak Ada Jan Nowy Sącz Zakopane 45 1445,73
47. Pietruś Edward Rzeszów Krosno 45 1451,39
48. Szychta Krzysztof Tarnów Wojnicz 45 1466,00
49. Góralik Wacław Kraków Sułkowice 45 1469,85
50. Cugowski Zbigniew Kielce Pińczów 45 1481,12
51. Kubies P. i M. Tarnów Brzesko 45 1485,53
52. Styczeń Marek i Lucjan Kielce Kazimierza W. 45 1507,02
53. Kopeć Andrzej Tarnobrzeg Sandomierz 45 1507,69

MISTRZOSTWO REGIONU IV 2004 GMP

1. Depa Rafał Rzeszów Rzeszów 28 1071,06
2. S-K-D-U Mazepa Rzeszów Przeworsk 28 1070,45
3. Skórski Jan Rzeszów Jasło 28 1069,79
4. Radzik Grzegorz Nowy Sącz Nowy Sacz 28 1067,47
5. Smagała Ryszard Tarnów Dębica 28 1066,79
6. Rochmalski Kazimierz Tarnów Dębica 28 1065,28
7. Micyk Wiesław Tarnobrzeg Biłgoraj-Leżajsk 28 1063,98
8. Dziuban Jan Rzeszów Jasło 28 1063,52
9. Kubik Jerzy Kielce Kazimierza W. 28 1062,64
10. Pajor Jan Stanisław Nowy Sącz Limanowa 28 1062,41
11. Wajda Zbigniew Rzeszów Krosno 28 1062,26
12. Bojko Waldemar Kielce Kazimierza W. 28 1061,84
13. Para Stanislaw Nowy Sącz Zakopane 28 1061,69
14. Kruszynski M i M Rzeszów Przemyśl 28 1061,36
15. Smorąg Mieczysław Kielce Jędrzejów 28 1061,10
16. Barłóg Stanisław Kielce Kazimierza W. 28 1060,77
17. Kumor Jacek Nowy Sącz Nowy Sacz 28 1059,89
18. Borcz Robert Rzeszów Rzeszów 28 1058,08
19. Oraczewski Robert Kraków Proszowice 28 1057,04
20. Krzyżak Stanisław Tarnów Brzesko 28 1055,63
21. Rzepka Franciszek Rzeszów Rzeszów 28 1055,14
22. Macias Franciszek Nowy Sącz Rabka 28 1054,86
23. Chlipała Wladysław Nowy Sącz Limanowa 28 1054,76
24. Kalandyk Janusz Rzeszów Rzeszów 28 1054,62
25. Mateja- Miąsik Tarnów Dębica 28 1054,48
26. Krok Franciszek Nowy Sącz Nowy Sacz 28 1053,68
27. Tomaszewski Roman Rzeszów Przemyśl 28 1053,53
28. Warchoł Andrzej Tarnów Dębica 28 1052,84
29. Gronek Andrzej Rzeszów Krosno 28 1052,52
30. Sikora Gustaw Bielsko-Biała Cieszyn 28 1052,14
31. Drwal Krzysztof Tarnów Tarnów 28 1051,69
32. Zborowski Marek Nowy Sącz Zakopane 28 1051,68
33. Jurczak-Woda Nowy Sącz Nowy Sacz 28 1050,83
34. Bednarski Adam Rzeszów Rzeszów 28 1050,69
35. Kusak Włodzimierz Kielce Kazimierza W. 28 1050,43
36. Smółka Jacek Bielsko-Biała Chełmek 28 1050,33
37. Obierzyński Stan. Jan Kraków Myślenice 28 1050,11
38. Jastrząbek Jerzy Rzeszów Przemyśl 28 1050,08
39. Pietruś Edward Rzeszów Krosno 28 1049,92
40. Styczeń Marek i Lucjan Kielce Kazimierza W. 28 1049,56
41. Janowiak Adam Jan Nowy Sącz Zakopane 28 1049,13
42. Cipora Mariusz Rzeszów Krosno 28 1048,73
43. Mrowca Marcin Nowy Sącz Zakopane 28 1048,57
44. Zaborowski Adrian Kraków Kraków 1 28 1048,52
45. Garbacz Eug.-Janusz Nowy Sącz Waksmund 28 1048,42
46. Wójciak Leon Nowy Sącz Rabka 28 1048,39
47. Brzana Tadeusz Nowy Sącz Nowy Targ 28 1047,95
48. Synowiec Jacek Tarnów Mościce 28 1046,62
49. Popek Józef Rzeszów Rzeszów 28 1046,49
50. Trzyszczyk Adam Kraków Krzeszowice 28 1046,37
51. Maciuszek Stanislaw Nowy Sącz Gołkowice 28 1046,37
52. Majerczyk Józef II Nowy Sącz Zakopane 28 1045,80
53. Kuśmierek Andrzej Kielce Jędrzejów 28 1045,70
54. Handzel Marek Nowy Sącz Nowy Targ 28 1045,50
55. Hart Eugeniusz Rzeszów Rzeszów 28 1045,45
56. Malinowski Andrzej Nowy Sącz Limanowa 28 1045,24
57. Kukułka Zbigniew Kielce Kazimierza W. 28 1045,01
58. Ślązak Stefan Kielce Przysucha 28 1045,00
59. Stach Arkadiusz Bielsko-Biała Bielsko-Biała 28 1044,87
60. Śmiałkowski Jan Nowy Sącz Rabka 28 1044,73
61. Galos Zbigniew Kraków Skawina 28 1044,40
62. Kowalik Andrzej Rzeszów Przeworsk 28 1044,25
63. Cugowski Zbigniew Kielce Pińczów 28 1044,17
64. Chodacki Stanislaw Kraków Krzeszowice 28 1043,60
65. Pacyna Józef Tarnów Brzesko 28 1043,47
66. Pałka Bogdan Rzeszów Rzeszów 28 1043,32
67. Leśnicki Sławomir Nowy Sącz Zakopane 28 1042,86
68. Łącki Daniel Tarnów Dębica 28 1042,61
69. Franczyk Marceli Nowy Sącz Gołkowice 28 1041,52
70. Zając Józef Łukasz Nowy Sącz Nowy Sacz 28 1041,03
71. Gołda Leszek Kraków Kraków 1 28 1040,81
72. Ślączka Jan Rzeszów Rzeszów 28 1040,77
73. Czyżewski Czesław Kielce Kazimierza W. 28 1040,48
74. Szczęśniak Zdzisław Kielce Pińczów 28 1040,15
75. Kaszuba Jan Kraków Krzeszowice 28 1039,94
76. Węgrzyn Jan Nowy Sącz Nowy Sacz 28 1039,86
77. Kurkowski Ryszard Kielce Jędrzejów 28 1038,83
78. Ferek Eugeniusz Bielsko-Biała Skoczów 28 1038,49
79. Kukuczka Jan Rzeszów Jasło 28 1038,44
80. Gładysz Tadeusz Adrian Kielce Kazimierza W. 28 1037,90
81. Rola Franciszek Kielce Jędrzejów 28 1037,77
82. Lepak Józef Rzeszów Jasło 28 1037,52
83. Szczur -Warach Rzeszów Krosno 28 1037,40
84. Gorzałczany Andrzej Kraków Nowe Brzesko 28 1036,88
85. Kowalczyk Zdzisław Rzeszów Przeworsk 28 1036,06
86. Michno Piotr i Łukasz Rzeszów Rzeszów 28 1035,93
87. Nowak Jan Andrzej Rzeszów Rzeszów 28 1034,55
88. Sowa Ryszard Tarnów Wojnicz 28 1034,03
89. Lewicki Tadeusz Rzeszów Jarosław 28 1033,90
90. Kopeć Andrzej Tarnobrzeg Sandomierz 28 1033,55
91. Dzidek Władysław Sław Kraków Alwernia - Spytkow. 28 1033,49
92. Kozioł Krzysztof Tarnów Mościce 28 1033,46
93. Wyka- Ochman Kraków Kalwaria 28 1033,42
94. Barski Janusz Rzeszów Przemyśl 28 1033,38
95. Więckowski Marian Tarnów Tarnów 28 1033,27
96. Kloc Stanisław Rzeszów Rzeszów 28 1032,99
97. Moskal Mieczysław Rzeszów Rzeszów 28 1032,80
98. Grabias Wiesław Tarnobrzeg Biłgoraj-Leżajsk 28 1032,59
99. Wilk -Staniszewski Kraków Wawrz- Niepołom. 28 1032,54
100. Warecki Zdzisław Rzeszów Jarosław 28 1031,95
101. Marzec Zenon Tarnobrzeg Tarnobrzeg 28 1031,89
102. Leśniak Jan Kraków Kraków 2 28 1031,61
103. Sądowicz Stanisław Tarnów Tarnów 28 1031,24
104. Szychta Krzysztof Tarnów Wojnicz 28 1031,16
105. Wołek Andrzej Tarnów Brzesko 28 1030,99
106. Niemczyk Stanisław Rzeszów Krosno 28 1029,04
107. Ogórek Stanisław Kielce Sędziszów 28 1028,42
108. Cieślikowski Jan Tarnów Mościce 28 1028,40
109. Omachel Piotr Rzeszów Krosno 28 1028,31
110. Majewski Henryk Rzeszów Rzeszów 28 1028,19
111. Lenart Jan Rzeszów Rzeszów 28 1027,92
112. Kędzior Kazimierz Tarnów Dębica 28 1027,48
113. Kuś Józef Bielsko-Biała Andrychów 28 1027,30
114. Rybarz- Przyształ Bielsko-Biała Zator 28 1026,44
115. Szyjka- Kmiecik Bielsko-Biała Chełmek 28 1026,03
116. Różycki Bogdan Bielsko-Biała Strumień 28 1025,96
117. Rzepka Marcin Tarnów Tarnów 28 1025,16
118. Gnatek Marek Tarnobrzeg Stalowa Wola 28 1024,76
119. Górecki Wiesław Bielsko-Biała Zator 28 1024,54
120. Kubies Pi M Tarnów Brzesko 28 1024,12
121. Kubacki Andrzej Rzeszów Krosno 28 1024,10
122. Krzanak Andrzej Bielsko-Biała Osiek 28 1024,08
123. Ryglewicz Janusz Rzeszów Krosno 28 1023,85
124. Florek Jan Tarnów Mościce 28 1023,83
125. Lewicki Roman Rzeszów Przemyśl 28 1023,59
126. Grabias Stanisław Tarnobrzeg Biłgoraj-Leżajsk 28 1023,28
127. Jach Kazimierz Kielce Jędrzejów 28 1021,96
128. Gwóżdż Józef Kraków Myślenice 28 1021,90
129. Nasternak Tomasz Tarnobrzeg Tarnobrzeg 28 1021,43
130. Sobczak Marcin Tarnobrzeg Biłgoraj-Leżajsk 28 1021,09
131. Stanowski Stanisław Kraków Kalwaria 28 1020,49
132. Goląbek Mariusz Rzeszów Krosno 28 1020,41
133. Tomaszewski Tomasz Kielce Radoszyce 28 1020,09
134. Piwowar Tadeusz Tarnobrzeg Tarnobrzeg 28 1019,42
135. Sąsiadek Piotr Rzeszów Przemyśl 28 1018,80
136. Polucha Lubomir Rzeszów Jarosław 28 1018,33
137. Rabada Zbigniew Rzeszów Krosno 28 1017,91
138. Góralik Wacław Kraków Sułkowice 28 1017,89
139. Solak Zenon Tarnobrzeg Biłgoraj-Leżajsk 28 1017,56
140. Mlak Krzysztof Kraków Kalwaria 28 1017,22
141. Sądek Marian i Piotr Rzeszów Rzeszów 28 1016,97
142. Murczek R. T. Tarnów Mościce 28 1016,06
143. Kawaler Jan Bielsko-Biała Skoczów 28 1015,76
144. Boryś Bernard Bielsko-Biała Strumień 28 1015,41
145. Koczaj Tadeusz Kielce Jędrzejów 28 1013,28
146. Łękas Adam Kielce Kazimierza W. 1010,42
147. Kijewski Andrzej Kielce Jędrzejów 28 1009,12



Dokumenty udostępniane na stornach pzhgp.pl w postaci plików PDF należy otwierać za pomocą programu ADOBE READER.

Program Adobe Reader w wersji dla Windows 2000/XP/2003/Vista można pobrać ze strony Instalki.pl . Wersje dla innych systemów operacyjnych są dostępne pod adresem Adobe.com oraz na większości płyt dołączanych do czasopism o tematyce komputerowej (np. Chip, Enter).
Wyjazd na Spartakiadę Gołębi Pocztowych
    Brieftaube / 0 odp.

Prezet dla Ryszarda T
    lotka26 / 5 odp.

dla początkującego hodowcy
    szpak123 / 3 odp.

Trochę Historii
    CałaPrawda / 4 odp.

Derby Mira losowanie i zapowiedź projektu dla dzieci :)
    Arkadiusz_Maziarz / 13 odp.

Rocznica 13.12.
    maniek77 / 21 odp.

Golebie z rozplodu
    Sylwekk12 / 2 odp.

Papier wszystko przyjmie?
    CałaPrawda / 7 odp.

TAURIS - system dla WG
    MWG KRAKUS / 2 odp.

Derby Del Mediterraneo - hiszpańskie wyzwanie,info
    Arkadiusz_Maziarz / 0 odp.

Kot w worku
    CałaPrawda / 37 odp.

Pierzenie golebi
    jurek036 / 1 odp.

Pokrycie gołebnika blacha
    prime / 15 odp.


Polski Związek Hodowców Gołębi Pocztowych Zarząd Główny      ul. Dworcowa 5    43-180 Orzesze

tel.: 32/723-12-90   E-mail: zg@pzhgp.pl     Konto: PKO BP O/Chorzów 51 1020 2368 0000 2202 0022 8270

Kopiowanie i wykorzystywanie materiałów z niniejszej strony bez zgody redakcji serwisu zabronione !!!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.