Ustaw jako startową
28 marca 2017
Polski Związek Hodowców Gołębi Pocztowych

» Aktualności
» Forum

» Historia
» Statut
» Zarząd
» Sędziowie
» Adresy oddziałów
» HGP

» Regulaminy
» Wsp. geograficzne
» Druki PZHGP
» Komunikaty
» Wyniki

» Galeria
» Linki
» TopLista
» Kontakt

System Zgłaszania Gołębi Przybłąkanych

OSTATNIO ZGŁOSZONE:

PL-0114-05-8905
PL-0109-10-1324
PL-0309-16-5823
PL-0263-16-2186
PL-0181-16-3071
PL-47-98-14101
PL-0455-16-5194
PL-0440-13-4587
PL-0451-16-3489
PL-0319-10-1094


ZOBACZ WIĘCEJ NA www.pzhgp.pl/szgp

FCI
MISTRZOSTWO REGIONU II - 2004
Mistrzostwo Regionu II – Kategoria GMP 2004

Lp

Nazwisko i imię

Oddział

Okręg

Konk.

Coeff.

1 Musiał Krzysztof Tczew Gdańsk 28 1071,69
2 Eron Henryk Kartuzy - Żukowo Gdańsk 28 1070,14
3 Mańkucki Tadeusz Zblewo Gdańsk 28 1068,61
4 Śledź Kazimierz Elbląg Gdańsk 28 1066,71
5 Staciwa Zygmunt Szczecinek Pomorze Środkowe 28 1066,15
6 Felski Andrzej Starogard Gd.-Pelplin Gdańsk 28 1065,99
7 Kirszen Waldemar & Waldemar Kościerzyna Gdańsk 28 1063,03
8 Szymikowski Franciszek Lębork Gdańsk 28 1059,58
9 Stańczak Zdzisław Tczew Gdańsk 28 1059,53
10 Poczopko Robert Szczecin Szczecin 28 1059,33
11 Marko Andrzej Starogard Gd.-Pelplin Gdańsk 28 1058,08
12 Treliński Roman Lębork Gdańsk 28 1058,03
13 Kunda Tadeusz Bydgoszcz Bydgoszcz 28 1057,6
14 Kędzierski Piotr Pszczółki Gdańsk 28 1057,55
15 Kapturski Tadeusz Szczecin Dąbie Szczecin 28 1057,11
16 Duda Zbigniew Starogard Gd.-Pelplin Gdańsk 28 1056,51
17 Cejrowski Jacek Gdańsk – Pruszcz Gd. Gdańsk 28 1056,22
18 Zielińscy Henryk, Stanisław Charnowo Pomorze Środkowe 28 1056,18
19 Wolski Jan Chełmińsko-Chełmżyński Toruń 28 1056,06
20 Suski Justyn Starogard Gd.-Pelplin Gdańsk 28 1055,94
21 Śledź Andrzej i Łukasz Elbląg Gdańsk 28 1055,9
22 Skiba Tomasz i Teresa Gdynia Chylonia Gdańsk 28 1055,59
23 Szymański Zygmunt Wejherowo Gdańsk 28 1055,57
24 Różyccy - Dzięgielewski Gdynia Chylonia Gdańsk 28 1055,39
25 Zaborowski Henryk Lębork Gdańsk 28 1055,22
26 Lademann Zdzisław i Krzysztof Gdynia - Sopot Gdańsk 28 1054,37
27 Okoniewski Bogdan Tczew Gdańsk 28 1053,83
28 Kohnke Kazimierz Puck Gdańsk 28 1053,65
29 Wrzosek G. & Rader A. Charnowo Pomorze Środkowe 28 1052,96
30 Merchel Waldemar Gdynia Chylonia Gdańsk 28 1052,7
31 Leśniewicz Ryszard Trzebiatów Szczecin 28 1052,67
32 Zelewski A. – Styn S. Wejherowo Gdańsk 28 1052,41
33 Kohnke Jerzy Puck Gdańsk 28 1052,25
34 Gołębiewski Janusz Gdańsk Wrzeszcz Gdańsk 28 1052,2
35 Wołoch J. & Zagórski J. Charnowo Pomorze Środkowe 28 1051,67
36 Grabowski Kazimierz i Małgorzata Starogard Gd.-Pelplin Gdańsk 28 1050,47
37 Leper Zbigniew Czersk Pomorze Środkowe 28 1049,95
38 Pieróg Roman Płoty Szczecin 28 1049,49
39 Kurkowski Antoni Gdańsk – Pruszcz Gd. Gdańsk 28 1049,11
40 Stromski Jan Tczew Gdańsk 28 1048,82
41 Kuc Tadeusz Starogard Gd.-Pelplin Gdańsk 28 1048,78
42 Hrycyk Józef Lębork Gdańsk 28 1048,52
43 Konkel Joachim Kartuzy – Żukowo Gdańsk 28 1048,27
44 Eron Karin Kartuzy – Żukowo Gdańsk 28 1048,23
45 Barkowski Tadeusz Malbork Gdańsk 28 1048
46 Wiśniewski Jacek Płoty Szczecin 28 1047,93
47 Mahlik Benon Kościerzyna Gdańsk 28 1047,31
48 Jurgiewicz & Wysocki Charnowo Pomorze Środkowe 28 1046,73
49 Szreder Piotr Gdańsk – Pruszcz Gd. Gdańsk 28 1046,1
50 Wierzbicki Marek Goleniów Szczecin 28 1045,74
51 Marciniak Piotr Bydgoszcz Bydgoszcz 28 1045,7
52 Przybylski Marek Chełmińsko-Chełmżyński Toruń 28 1045,54
53 Zdanowicz Piotr Chojnice - Człuchów Pomorze Środkowe 28 1044,92

Mistrzostwo Regionu II – Kategoria A 2004
( z pierwszej 50 na spisie )

Lp

Nazwisko i imię

Oddział

Okręg

Konk.

Coeff.

1 Lademann Zdzisław i Krzysztof Gdynia - Sopot Gdańsk 20 139,79
2 Zielińscy Henryk, Stanisław Charnowo Pomorze Środkowe 20 165,14
3 Śledź Kazimierz Elbląg Gdańsk 20 171,47
4 Musiał Krzysztof Tczew Gdańsk 20 176,69
5 Felski Andrzej Starogard Gd.-Pelplin Gdańsk 20 223,4
6 Różyccy - Dzięgielewski Gdynia Chylonia Gdańsk 20 227,03
7 Barkowski Tadeusz Malbork Gdańsk 20 228,63
8 Treliński Roman Lębork Gdańsk 20 229,82
9 Zelewski A. – Styn S. Wejherowo Gdańsk 20 252,76
10 Skiba Tomasz i Teresa Gdynia Chylonia Gdańsk 20 273,01
11 Ćwirko Edward Białogard Koszalin 20 292
12 Studniarz Bogdan i Paweł Bydgoszcz Bydgoszcz 20 297,54
13 Staciwa Zygmunt Szczecinek Pomorze Środkowe 20 305,13
14 Kohnke Kazimierz Puck Gdańsk 20 306,01
15 Eron Henryk Kartuzy - Żukowo Gdańsk 20 314,47
16 Marko Andrzej Starogard Gd.-Pelplin Gdańsk 20 333,5
17 Szymański Krzysztof Rumia Gdańsk 20 333,77
18 Kanikuła Waldemar Gdynia Chylonia Gdańsk 20 333,98
19 Krause Zygmunt Wejherowo Gdańsk 20 357,7
20 Kohnke Jerzy Puck Gdańsk 20 370,06
21 Gronowski Zdzisław Brodnica Toruń 20 374,06
22 Konkel Marek i Martin Puck Gdańsk 20 376,83
23 Elendt Witold i Ryszard Puck Gdańsk 20 416,78
24 Domarus Zbigniew Wejherowo Gdańsk 20 438,25
25 Gołowicz Henryk Pszczółki Gdańsk 20 445,09
26 Jurgiewicz & Wysocki Charnowo Pomorze Środkowe 20 484,25
27 Szymański Zygmunt Wejherowo Gdańsk 20 485,98
28 Eron Karin Kartuzy - Żukowo Gdańsk 20 496,3
29 Szymikowski Franciszek Lębork Gdańsk 20 509,09
30 Gałęzowski Henryk Elbląg Gdańsk 20 521,83
31 Kirszen Waldemar & Waldemar Kościerzyna Gdańsk 20 529,24
32 Milczarek - Słomczyński Charnowo Pomorze Środkowe 20 543,65
33 Sosnowski Franciszek Kwidzyn Gdańsk 20 558,51
34 Golonka Stanisław Wejherowo Gdańsk 20 570,04
35 Hrycyk Józef Lębork Gdańsk 20 577,29
36 Piłat Marek Koronowo Bydgoszcz 20 590,45
37 Zaborowski Henryk Lębork Gdańsk 20 603,87
38 Machalewski Stefan Rumia Gdańsk 20 620,5
39 Kuc Tadeusz Starogard Gd.-Pelplin Gdańsk 20 620,97
40 Kurkowski Antoni Gdańsk – Pruszcz Gd. Gdańsk 20 626,17
41 Burek Sławomir Bydgoszcz Bydgoszcz 20 630,72
42 Przysowa Roman Kwidzyn Gdańsk 20 633,65
43 Wrzosek G. & Rader A. Charnowo Pomorze Środkowe 20 648,1
44 Gryń Jan Gdynia Chylonia Gdańsk 20 650,8
45 Metza Tadeusz Gdynia - Sopot Gdańsk 20 656,85
46 Wódczak Ryszard Kruszwica Bydgoszcz 20 666,95
47 Bortnik Jacek, Romuald Elbląg Gdańsk 20 667,36
48 Wolter Mariusz Czersk Pomorze Środkowe 20 668,83
49 Zwarra Franciszek Rumia Gdańsk 20 671,69
50 Bojanowski Zbigniew Lębork Gdańsk 20 673,31
51 Kujawski & Mikluszka Kwidzyn Gdańsk 20 675,51
52 Chojnacki Wiesław i Michał Inowrocław Bydgoszcz 20 697,87
53 Suski Justyn Starogard Gd.-Pelplin Gdańsk 20 701,51

Mistrzostwo Regionu II – Kategoria B 2004

( z pierwszej 50 na spisie )

Lp

Nazwisko i imię

Oddział

Okręg

Konk.

Coeff.

1 Cejrowski Jacek Gdańsk – Pruszcz Gd. Gdańsk 16 78,98
2 Eron Henryk Kartuzy - Żukowo Gdańsk 16 114,68
3 Gałęzowski Henryk Elbląg Gdańsk 16 129,44
4 Stańczak Zdzisław Tczew Gdańsk 16 138,14
5 Kirszen Waldemar & Waldemar Kościerzyna Gdańsk 16 150,35
6 Staciwa Zygmunt Szczecinek Pomorze Środkowe 16 156,83
7 Leśniewicz Ryszard Trzebiatów Szczecin 16 157,27
8 Zielińscy Henryk, Stanisław Charnowo Pomorze Środkowe 16 157,58
9 Okoniewski Bogdan Tczew Gdańsk 16 173,51
10 Jurgiewicz & Wysocki Charnowo Pomorze Środkowe 16 178,15
11 Zelewski A. – Styn S. Wejherowo Gdańsk 16 178,91
12 Musiał Krzysztof Tczew Gdańsk 16 182,88
13 Studniarz Bogdan i Paweł Bydgoszcz Bydgoszcz 16 186,45
14 Rekowski M. S. Kościerzyna Gdańsk 16 187,6
15 Szymikowski Franciszek Lębork Gdańsk 16 188,01
16 Kapturski Tadeusz Szczecin Dąbie Szczecin 16 192,08
17 Górski Stanisław Tuchola Pomorze Środkowe 16 193,17
18 Kędzierski Piotr Pszczółki Gdańsk 16 212,51
19 Ruland G. & Fischer M. Czersk Pomorze Środkowe 16 213,55
20 Lademann Zdzisław i Krzysztof Gdynia - Sopot Gdańsk 16 215,08
21 Duda Zbigniew Starogard Gd.-Pelplin Gdańsk 16 215,67
22 Mańkucki Tadeusz Zblewo Gdańsk 16 221,18
23 Domarus Zbigniew Wejherowo Gdańsk 16 221,45
24 Kuc Tadeusz Starogard Gd.-Pelplin Gdańsk 16 223,74
25 Rompca Piotr Gdynia - Sopot Gdańsk 16 235,86
26 Grabowski Kazimierz i Małgorzata Starogard Gd.-Pelplin Gdańsk 16 237,69
27 Szreder Piotr Gdańsk – Pruszcz Gd. Gdańsk 16 238,17
28 Hrycyk Józef Lębork Gdańsk 16 245,36
29 Miś Krzysztof Tuchola Pomorze Środkowe 16 250,54
30 Szymański Zygmunt Wejherowo Gdańsk 16 251,34
31 Koronowski & Warczak Czersk Pomorze Środkowe 16 263,95
32 Felski Andrzej Starogard Gd.-Pelplin Gdańsk 16 264,32
33 Stromski Jan Tczew Gdańsk 16 267,03
34 Kicior Zdzisław Koszalin Koszalin 16 268,11
35 Śledź Kazimierz Elbląg Gdańsk 16 277,21
36 Barkowski Tadeusz Malbork Gdańsk 16 279,73
37 Sosnowski Franciszek Kwidzyn Gdańsk 16 284,25
38 Porzeziński Jan Gdańsk – Pruszcz Gd. Gdańsk 16 290,98
39 Wójciuk Waldemar Toruń Toruń 16 293,94
40 Nawara Grzegorz Inowrocław Bydgoszcz 16 295,44
41 Różyccy - Dzięgielewski Gdynia Chylonia Gdańsk 16 299,41
42 Figiel Henryk Tuchola Pomorze Środkowe 16 307,84
43 Eron Karin Kartuzy - Żukowo Gdańsk 16 308,19
44 Treliński Roman Lębork Gdańsk 16 308,43
45 Filipkowski Mirosław Rumia Gdańsk 16 313,19
46 Kujawski & Mikluszka Kwidzyn Gdańsk 16 316,94
47 Piepiórka Adam Starogard Gd.-Pelplin Gdańsk 16 318,11
48 Marko Andrzej Starogard Gd.-Pelplin Gdańsk 16 319,83
49 Wypryk Mirosław Koszalin Koszalin 16 321,04
50 Urbanowicz Andrzej Chojnice - Człuchów Pomorze Środkowe 16 326,6
51 Klassa Michał Lębork Gdańsk 16 331,07
52 Kohnke Kazimierz Puck Gdańsk 16 331,36
53 Marciniak Piotr Bydgoszcz Bydgoszcz 16 335,81
Mistrzostwo Regionu II – Kategoria C 2004 ( z pierwszej 50 na spisie )

Lp

Nazwisko i imię

Oddział

Okręg

Konk.

Coeff.

1 Eron Henryk Kartuzy - Żukowo Gdańsk 9 46,79
2 Mańkucki Tadeusz Zblewo Gdańsk 9 61,94
3 Musiał Krzysztof Tczew Gdańsk 9 62,32
4 Staciwa Zygmunt Szczecinek Pomorze Środkowe 9 78,74
5 Kunda Tadeusz Bydgoszcz Bydgoszcz 9 86,77
6 Felski Andrzej Starogard Gd.-Pelplin Gdańsk 9 88,74
7 Hrycyk Józef Lębork Gdańsk 9 98,93
8 Wierzbicki Marek Goleniów Szczecin 9 100
9 Treliński Roman Lębork Gdańsk 9 108,87
10 Merchel Waldemar Gdynia Chylonia Gdańsk 9 118,06
11 Śledź Kazimierz Elbląg Gdańsk 9 121,44
12 Kapturski Tadeusz Szczecin Dąbie Szczecin 9 126,13
13 Śledź Andrzej i Łukasz Elbląg Gdańsk 9 132,64
14 Marko Andrzej Starogard Gd.-Pelplin Gdańsk 9 136,25
15 Wrzosek G. & Rader A. Charnowo Pomorze Środkowe 9 136,92
16 Stefanowski J. P. Wejherowo Gdańsk 9 138,07
17 Suski Justyn Starogard Gd.-Pelplin Gdańsk 9 140,95
18 Wojewski Mirosław Bytów Pomorze Środkowe 9 142,86
19 Wołoch J. & Zagórski J. Charnowo Pomorze Środkowe 9 147,23
20 Kohnke Kazimierz Puck Gdańsk 9 147,58
21 Piepiórka Adam Starogard Gd.-Pelplin Gdańsk 9 154,53
22 Wiecki Andrzej Starogard Gd.-Pelplin Gdańsk 9 157,32
23 Kirszen Waldemar & Waldemar Kościerzyna Gdańsk 9 162,54
24 Koźlinka Janusz Chełmińsko-Chełmżyński Toruń 9 174,72
25 Skiba Tomasz i Teresa Gdynia Chylonia Gdańsk 9 175,76
26 Firyn Jerzy Zblewo Gdańsk 9 176,61
27 Stańczak Zdzisław Tczew Gdańsk 9 180,53
28 Wolski Jan Chełmińsko-Chełmżyński Toruń 9 181,75
29 Konkel Joachim Kartuzy - Żukowo Gdańsk 9 183,06
30 Okoniewski Bogdan Tczew Gdańsk 9 183,72
31 Zaborowski Henryk Lębork Gdańsk 9 190,53
32 Marszałkowski Adam Starogard Gd.-Pelplin Gdańsk 9 207,62
33 Gołębiewski Janusz Gdańsk Wrzeszcz Gdańsk 9 208,76
34 Marzec Michał Chojnice - Człuchów Pomorze Środkowe 9 212
35 Listkiewicz Janusz Gdańsk Wrzeszcz Gdańsk 9 212,25
36 Szymczak Henryk Stargard Szczeciński Szczecin 9 214,19
37 Szreder Piotr Gdańsk – Pruszcz Gd. Gdańsk 9 221,1
38 Szymański Zygmunt Wejherowo Gdańsk 9 222,98
39 Muchowski Tadeusz Koszalin Koszalin 9 226,97
40 Stromski Jan Tczew Gdańsk 9 227,77
41 Klimek Zbigniew Brodnica Toruń 9 231,04
42 Zdanowicz Piotr Chojnice - Człuchów Pomorze Środkowe 9 233,5
43 Grudzień Roman Gdynia Chylonia Gdańsk 9 234,31
44 Janiak Stefan Inowrocław Bydgoszcz 9 234,86
45 Sosnowski Franciszek Kwidzyn Gdańsk 9 235,94
46 Radtke Kazimierz Puck Gdańsk 9 238,08
47 Zelewski A. – Styn S. Wejherowo Gdańsk 9 241,48
48 Duda Zbigniew Starogard Gd.-Pelplin Gdańsk 9 241,85
49 Mahlik Benon Kościerzyna Gdańsk 9 242,02
50 Augustyniak Stanisław Gdynia Chylonia Gdańsk 9 242,51
51 Kurkowski Antoni Gdańsk – Pruszcz Gd. Gdańsk 9 245,57
52 Bortnik Jacek, Romuald Elbląg Gdańsk 9 246,59
53 Machalewski Stefan Rumia Gdańsk 9 248,16



Dokumenty udostępniane na stornach pzhgp.pl w postaci plików PDF należy otwierać za pomocą programu ADOBE READER.

Program Adobe Reader w wersji dla Windows 2000/XP/2003/Vista można pobrać ze strony Instalki.pl . Wersje dla innych systemów operacyjnych są dostępne pod adresem Adobe.com oraz na większości płyt dołączanych do czasopism o tematyce komputerowej (np. Chip, Enter).
Using advanced equipment maintenance management
    quangongzi / 0 odp.

hall of province
    xiao1236 / 0 odp.

lotowanie w dwóch oddziałach
    jankes2 / 0 odp.

Selekcja Gołębi - Jos Evers - Artur Pawelec 27.03.2017 r.
    artp-wg / 1 odp.

fjgtfhfgh
    junchalvq / 0 odp.

Pytanie do ZG
    szpak123 / 2 odp.

Pytanie do ZG
    zlo.1981 / 1 odp.

Samochód MAN
    graba123 / 0 odp.

Zapraszam na FB
    pavlo0354 / 0 odp.

oddzial 0171
    piler. / 2 odp.

50 obrączek
    piomarnatura_pl / 0 odp.

jak z tym peugotem
    ciekawy / 7 odp.

SAMICZKA SZUKA WŁAŚCICIELA
    tobizter1 / 1 odp.


Polski Związek Hodowców Gołębi Pocztowych Zarząd Główny      ul. Dworcowa 5    43-180 Orzesze

tel.: 32/723-12-90   E-mail: zg@pzhgp.pl     Konto: PKO BP O/Chorzów 51 1020 2368 0000 2202 0022 8270

Kopiowanie i wykorzystywanie materiałów z niniejszej strony bez zgody redakcji serwisu zabronione !!!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.