2005-01-31 • CZY STRONA INTERNETOWA PZHGP JEST POTRZEBNA?

Aktualności

2005-01-31 – Zdzisław Karoń


Hodowcy Polscy i z całego świata ustanowili nowy rekord oglądalności naszej strony internetowej.
Pomimo krótkiego okresu istnienia naszej strony www.pzhgp.pl tylko w miesiącu styczniu odwiedziło nas 100 000 osób (tj.30.01.2005r. dane z przed godz.12.00).

Wszystkim, którzy przyczynili się do tego wyniku dziękuje i gratuluję w szczególności Prezydentowi JANOWI KAWALEROWI za udzielenie poparcia w tworzeniu tej strony i opiekę.

Dzięki niemu dzisiaj cały świat gołębiarski ma informacje o naszych hodowcach.
Jako jedyni na świecie mamy najszybszy i największy serwis informacyjny z Olimpiady w Porto, mimo że inne delegacje przybyły z ekipami dziennikarzy.

Nasze informacje przegląda cała Europa,Azja,Afryka,Australia i Oceania,Ameryka Północna i Południowa takie kraje jak: Japonia,Chiny,Izrael,Brazlia,Australi,Canada,USA.

W Polsce największą oglądalność w miesiącu styczniu zanotowaliśmy w miastach:

1.Opole
2.Kalisz
3.Katowice
4.Wrocław
5.Gorzów Wielkopolski
6.Warszawa
7.Szczecin
8.Poznań
9.Bielsko-Biała
10.Olsztyn

Miesiąc styczeń 2005 roku był wyjątkowy w PZHGP tj. Ogólnopolska Wystawa,Olimpiada w Porto… dla porównania podam, że w 2004 roku w okresie trwania wystawy Ogólnopolskiej było 7 500 odwiedzających.
Gołym okiem widać dynamiczny rozwój Internetu wśród Polskich hodowców, cieszę się z tego powodu, jak również ze potrafiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom hodowców w odpowiednim czasie, pomimo oporów niektórych działaczy związkowych w tym temacie, wiele jest jeszcze do zrobienia i liczę, że wspólnie można więcej osiągnąć a wkładanie przysłowiowego „ kija w szprychy” prowadzi do katastrofy odrzucimy go, więc jak najdalej.

Wszystkim hodowcom i sympatkąm gratuluje trafnego wyboru strony i życzę żeby nigdy nie byli zawiedzeni.

Bardzo dziękuje w imieniu Zarządu Głównego i własnym za otrzymane życzenia Świąteczne i Nowo Roczne.

Redaktor strony Zdzisław Karoń