70. Ogólnopolska Wystawa Gołębi Pocztowych – zasady uczestnictwa

Aktualności

EXPOGołębie w trosce o uczestników

13. edycja Międzynarodowych Targów Gołębi Pocztowych EXPOGołębie oraz jubileuszowa 70. edycja Ogólnopolskiej Wystawy Gołębi Pocztowych odbędą się w dniach 7-9 stycznia 2022 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Dbamy o to, by uczestnicy czuli się komfortowo mimo wyzwań, jakie przynosi pandemiczna rzeczywistość. Wprowadzone przez nas zasady udziału stacjonarnego w wydarzeniach Międzynarodowego Centrum Kongresowego oraz kubatura obiektu sprawiają, że o targach EXPOGołębie z pełną odpowiedzialnością możemy powiedzieć, że są bezpieczne.

W dniach 7-9 stycznia 2022 r., spotkamy się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Zgodnie z przyjętymi zasadami bezpieczeństwa, udział w Targach i Wystawie będą mogły wziąć osoby posiadające unijny certyfikat COVID. Oznacza to, że zarówno wystawcy, jak i zwiedzający powinni posiadać jedno z poniższych zaświadczeń:

  • certyfikat poświadczający szczepienie przeciwko COVID-19 (przyjęcie wymaganej dla danego preparatu liczby dawek szczepionki co najmniej 14 dni przed wydarzeniem)
  • certyfikat poświadczający test COVID-19: przedstawiający wynik, rodzaj i datę testu, wykonany do nie później niż 48 godzin przed rozpoczęciem wydarzenia
  • certyfikat poświadczający wyzdrowienie po przebyciu COVID-19 w ciągu ostatnich sześć miesięcy.

Jeżeli uczestnik wydarzenia jest zaszczepiony, powinien okazać kod QR w strefie wejścia.
Unijny certyfikat COVID (UCC) znaleźć można na swoim Internetowym Koncie Pacjenta oraz w aplikacji mojeIKP lub przez aplikację mObywatel.

Niezaszczepieni odwiedzający, którzy nie posiadają wyniku testu, będą mieli możliwość  wykonania  go odpłatnie na miejscu, w specjalnie przygotowanym punkcie przed wejściem do Międzynarodowego Centrum Kongresowego.

Targi EXPOGołębie i Ogólnopolska Wystawa Gołębi Pocztowych odbędą się z zachowaniem wszelkich obowiązujących wymogów dotyczących zdrowia i bezpieczeństwa, takich jak:

– obowiązek noszenia maseczek dla uczestników

– zalecenia dystansu społecznego i częstej dezynfekcji rąk

– specjalne procedury dla serwisu sprzątającego (większa częstotliwość czyszczenia i dezynfekcji)

– specjalne procedury dla dostawców cateringu i punktów sprzedaży.

Zasady bezpieczeństwa dotyczące przeciwdziałaniu zakażeniu wirusem SARS-CoV-2, które obowiązują na Targach i Wystawie, dostępne są na stronie: www.expogolebie.pl

Bilety na 70. Ogólnopolską Wystawę Gołębi Pocztowych będzie można zakupić przez portal ticketmaster.pl, będą także dostępne w czasie trwania wydarzenia w kasach Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach. Mając na uwadze komfort i bezpieczeństwo uczestników, zachęcamy do wcześniejszego zakupu biletów przez Internet.